Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves szüz lány vagyok...

14 éves szüz lány vagyok amikor megujjazom magam vérzek rendesen ezt csak pár napja csinálja. mi történt? megsértettem valamit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy átszakítottad a szűzhártyádat (de ettől még szűznek számítasz amíg pénisz nem hatol a hüvelyedbe), vagy a körmöddel felsértetted a hüvely hámját.
2008. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
átszakítottad a szűzhártyádat..vagy ha durván csináltad akkor megsértetted valamit ott belül igen.
2008. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ha átszakitotam a szüzhártyám akor minden egyes alkalomal vérezne? nekem vérzik
2008. ápr. 16. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy mindíg felszakítod a sebet nem??vagy minden alkalommal a szűzhártyát sérted fel:ami kedden begyógyul,azt szerdán felsérted..(csak példaként írom...)
2008. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek az első kb 3-4 szexuális együttlétkor is vérzett, nem úgy van hogy átszakad és kész, hanem pláne ha ujjal csinálod akkor megsérted vagy csak kicsit szakad, és ezért vérezhettett többször is.
2008. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és ez neked jó? :S mármint érted... nekem eddig mindig csak úgy ment az elélvezés, hogy csiklóból. te ettől el tudsz menni?
2008. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
csináld ököllel ne egy újjal
2008. ápr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Véletlenül nem túl hosszú a körmöd? Attól lehet, hogy felsérted magad. Egyébként nyugodtan lassíthatnál egy kicsit. Minden nap kell?? Még kicsi vagy hozzá és fejletlen. Lehet,hogy van hova dugni az ujjad, de se testileg se érzelmileg nem vagy érett még!
2008. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

Na most a gyengebbek miatt : a szuzhartya nem elszakad hanem berepedezik...mivel alapbol van rajta lyuk kulomben hogyan menstrualnal?

Amugy elkepzelheto hogy a szuzhartyat sertetted meg de akar ha nagy a kormod a nyalkahatyat a huvelyben is felserthetted par nap alatt begyogyul ha nem piszkalod, es ha a szuzhartyat sertetted meg attol meg szuz vagy es ha nem dezodorral csinaltad az elsonel is verezni fog...

2008. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
14???úr Isten. Ujjazd magad még jobban biztos elmúlik. ez durva!!!!!!!
2008. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!