Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátom elélvezett, lemostuk vízzel, szappannal és utána kb 2 centire benyomta,és csak kétszer tehát nem szakította át a szűzhártyát mert nem vérzett és nem is fájt. Látom én is hogy hülye kérdés, hülyeséget csináltam, megbántam, és többet nem fogom, de segítenétek most? nincs akinek elmondjam, még elég fiatal vagyok és szégyenlem. és gyógyszertárba is szégyenlek menni, hogy vegyek esetleg tesztet majd? segítsetek
2012. ápr. 12. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán van rá esély, de egy picike mindig van. Szerintem nem kell aggódnod, az meg mindegy mennyire megy be, ha bent van bent van és kész. Ha esetleg nem jönne meg, csinálj egy tesztet mindenképp. Miért szégyenled? Gondolom korban még nem vagy ott..vagy ismerősök vannak ott? Akkor menj el egy másikba, máshova..de akkor is kell ha nem jönne meg.

De nem hiszem hogy olyan nehéz fel húzni egy gumit...bocsi de ba*gatni úgyis fognak, hogy tényleg tudatosuljon.. meg hát jól tudtad hogy hülyeséget csinálsz, nem értem akkor miért hagytad.

2012. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes. Ne mondd azt,hogy többet nem fogod, mert majd később biztos fogod, csak ne most :-)
2012. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azt hogy nem fogom úgy értettem hogy gumi nélkül. természetesen nem nehéz felhúzni, csalódtam magamban.
2012. ápr. 12. 09:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Első voltam. Mindenki követ el hibákat. De tudd, a teherbe esés sem olyan egyszerű dolog. Nagyon bonyolult folyamat, és sokak hónapokig próbálkoznak hogy sikerüljön. Igazságtalan lenne ha te most teherbe esnél (szüzen) 1 perc miatt.

Én is követtem el ilyen hibát... szerencsére nem volt belőle "baj". Csak azért mondtam amit mondtam, hogy tényleg többet ne.

Szóval: nem valószínű hogy terhes vagy. Megfog jönni, megnyugszol és többet nem csináltok butaságot.

2012. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a terhesség, ha tényleg úgy történt, ahogy leírtad.

Viszont

1. Attól, hogy nem véreztél és nem fájt, még simán átszakadhatott. De ha nem is szakadt át, akkor sem használható guminak a szűzhártya, hiszen alapból van rajta lyuk. Vhol ki kell jönnie a menstruációs vérnek.

Ha pedig beléddugta, tök mindegy hány centre, nem vagy szűz és kész.

2. Tesztet csak 2 hét után érdemes csinálni, addig nem mutat semmit.


Jó lenne, ha jobban odafigyelnél, ha már fiatalon nemi életet élsz. Ha az ciki neked, hogy tesztet vegyél, gondolj bele milyen lenne odaállni anyád elé, hogy terhes vagy...


Kicsit több felelősséget már, ez nm játék. Tönkrevághatod vele az egész életed.

2012. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor teljesen megnyugodhatok? köszönöm a normális válaszokat, és hogy nem szívattok. ennyire nem bántam meg soha semmit, és most látom mennyire igaz hogy az ember tanué a hibáiból.:)
2012. ápr. 12. 09:40
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
bármelyik nő lehet terhes, hisz elvileg szűz máriát is a szentlélek rakta teherbe. ez pedig bárkivel előfordulhat:)
2012. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha annyira fiatal vagy, mint mondtad, minek szexelsz?
2012. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem volt szex. csak kíváncsiság. a szexet nem kíváncsiságból fogjuk majd megtenni, hanem szerelemből, és mert kívánjuk egymást.
2012. ápr. 12. 10:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy már pucéran tapizzátok egynmást ,van orál, még be is tesz (még ha nem is tövig) az már bizony szex. De mindegy, nem kötekedni jöttem. Nem attól maradsz szűz, hogy érintetlen a szűzhártyád.
2012. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!