Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem úgy hogy azért...

Miért érzem úgy hogy azért nem tudok pasival kezdeni mert szűz vagyok és félek hogy mit szól ehhez a pasi? /25L/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Hülye az, ha ezen problémázna... :o
2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell ettől félned. A srác még örülni is fog ennek. Megtiszteltetésnek fogja érezni, hogy ő neked az első. Ha meg lenéz, akkor az a srác annyit is ér. Gratka, hogy ilyen sokáig "vigyáztál magadra".
2012. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem Nőként nem kell ezen paráznod, hogy mit szól ahhoz, hogy szűz vagy ;) Nőben ez sokkal inkább tud vonzó lenni, mint pasiban, így Neked nemedből adódóan könnyebb dolgod van, főleg, hogy ez sok pasinak vonzó lehet, szeretjük megragadni az ilyen alkalmakat.
2012. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
66%

Miért vagy még szűz? Gátlásos voltál? Vagy nem volt olyan tartós kapcsolatod ahol elveszthetted volna?

Keress egy olyan fiú akiben megbízhatsz, nem feltétlen kell elmondanod hogy szűz vagy, ha kérdezi esetleg, vagy az első alkalom után is ráér. De tudasd vele, hogy érezze különleges. :)

2012. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
53%
Keress egy hasonló korú szűz pasit. :)
2012. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen gátlásos vagyok. De lett volna alkalom, de inkább nem kezdtem a pasival pedig nagyon tetszett.
2012. ápr. 15. 21:16
 7/42 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


22 éves szűz pasi vagyok, írj ha van kedved ismerkedni vagy csak beszélgetni.

2012. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Milyen volt az eddigi legkomolyabb kapcsolatod?
2012. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

A gátlásosságot pedig már le kellene küzdened. Nem azt mondom ezzel, hogy gáz és ciki, hogy 25 évesen még szűz vagy, hanem nagyon fontos, hogy a gátlásaidat elhagyd, ugyanis akkor ha odakerülne a sor egy pasival, hogy összejöttök és megkívánjátok egymást akkor még a szextől is meghátrálnál mert arra gondolnál "mit gondol rólad a pasi, hogy még szűz vagy".. Őszintén mit gondolna? Az múló állapot. Egy szeretkezés után már nem is leszel az. Én azt mondom ne szégyeld, hogy szűz vagy egy pasi előtt sem és hidd el, egy olyan pasi aki már nem szűz, hanem volt már csajjal, percek alatt tud róla tenni, hogy ne legyél szűz és akkor már gátlásaid is lentebb csökkennek. Felesleges hidd el ez a nagy gátlásosság, nyugodtan éld az életed és nyugodtan ismerkedj NEM szűz pasikkal is, mert nem hinném, hogy ezen még egy pasi is tiltakozott volna, hogy szűz csaja volt. Aztán majd vele szerzel később tapasztalatot és egyben a kapcsolatod is boldog lesz.. :)


Tehát gátlásosságod tedd félre ne is vedd elő soha, mert ismerkedni nem szűz pasikkal is, hisz nem fognak visszautasítani csupán mert szűz vagy. 27//N

2012. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ettől tartanod. Tudom, hogy miről beszélsz, csak én 3 évvel fiatalabb vagyok nálad.

Aki emiatt nem kezd velünk, hát, az az ő szegénységi bizonyítványa és nem a miénk.

Úgy gondolom, hogy mindennek itt lesz a maga ideje, csak még én nem találkoztam azzal az emberrel, aki ezt, meg úgy egyáltalán engem értékelne

2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!