Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 vagyok, a barátom elutazott...

15 vagyok, a barátom elutazott hosszú időre akivel eljutottunk a pettingig ( de nagyon ritkán lehettünk együtt ). Mit gondoltok? Lent infók.

Figyelt kérdés
Nem volt se ujjazás se orális szex. Nagyon élvezem, ha a péniszét érzem. Úgy hiányzik minden vele eltöltött óra, sokat jár a szexen az eszem. Meg tudnám tenni ha hazajön, de tudom, hogy még fiatal vagyok hozzá. Mit gondoltok?
2009. jún. 20. 19:51
 1/9 anonim válasza:
90%
Ráérsz még,ne kapkodd el.Lehet h később megbánnád.
2009. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak nagyon kívánom :(
2009. jún. 20. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És TE mit gondolsz, és mit érzel?? Mert csak ez számít.Mióta vagytok együtt? Ha megtennéd úgy érzed nem bánnád meg? Azzal van a baj, hogy csak 15 vagy, vagy lelkileg nem készültél még fel?Ha az utóbbi, akkor ne tedd, és azt mondod hosszú időre utazott el, akkor addig még van sok időd gondolkodni, hogy mit tegyél azután.Amúgy a Szexhez vezető út hosszú, míg oda eljut az ember, hogy "be"tudja fogadni a másikat, lelkileg fel kell készülni rá.Használjátok még ki az időt az egymással való ismerkedésre, játszatok egymással,hisz nem kell rohanni sehová, csak szépen lépésről lépésre, hidd el sokkal izgalmasabb, mint a durr bele a közepébe..
2009. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Az átlagotz nézve nem vagy fiatal, természtesa krodban, hogy egy fiú teste izgat ne viccelj. Az lenne abeteges ha nem izgatna és nem érdekelne a szex. Szóval ha akarod, persze, miért ne, de ha nem, akkor meg valóban csak erőltetésből ne siesd el. Abszolút egyedi ...
2009. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor hazajön már kb 9 hónapja leszünk együtt. Már elég régóta elkezdtünk pettingelni (több, mint fél év) és én annyira kívánom... De ő nem erőltet semmit.
2009. jún. 20. 20:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a szüleim nagyon akadályoznak ebben... Nem is mehetek hozzá, csak ritkán beszökök. És akkor tombolnak a vágyak... Anyukám haragszik rám emiatt, hogy barátom van. Pedig nem csinálnék semmit felelőtlenül.
2009. jún. 20. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Úristen... A mi időnkben még a barátnőkkel beszéltük meg az ilyen dolgokat, nem tálaltunk ki mindenki elé! Neked nincsenek barátaid???
2009. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem velük megbeszélni ezt, mert ők sokkal másképp állnak hozzá a dolgokhoz. Az én körömben az ciki, akinek már ilyesmin jár az esze... Amúgy meg arc nélkül szerintem nem épp olyan tragikus "kitálalás". Tanácsra, véleményre van szükségem, azért kérdeztem.
2009. jún. 20. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy érzed a pettingtől tovább akarsz lépni,de nem rögtön szex akkor javaslom,hogy legyen egy kis ujjazás,esetleg orális szex:)

Tuti a barátod is nagyon örülne neki,ha így várnád,hogy egy kicsit továbblépnétek:)

2009. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!