Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen külső jelei vannak egy...

Milyen külső jelei vannak egy lányon annak hogy elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta ha elveszíteném a szüzességem(ami már megtörtént)ő észre venné. Ezzel csak meg akart ilyeszteni? Vagy tényleg igaz. Eddig nem vette észre.Legalábbis nem szólt.
2008. ápr. 19. 19:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
esetleg a jellem változhat olyan szinten h pl ingerlékenyebb leszel pár napig vagy valami, de ne aggódj nem fog lehullni a füled vagy valami hasonló...:P
2008. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
88%
Nekem annak idején a szemem sokkal jobban csillogot, és a mai napig az együttlétek után máshogy csillog a szemem egy fél órá, órát. Lehet hogy észrevette, csak nem szól, az is lehet hogy csak ijeszget. Gondolom nem a szex ellen van kifogása, hanem félt. Szerintem minden szülő így van vele. Igazából a korai nagyszülőségtől félnek. Meghát attól is hogy "felnő" a gyermekük:-)))))))
2008. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek külső jelei, max te változol meg, nem fogsz furán járni vagy ilyesmi
2008. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én szeméyl szerint cáfolom.Én azóta furcsán járok,és mint az egyik válaszadó csillog a szemem szeretkezés után...
2008. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
egyénenként változó. nekem sokszor mondták azt, hogyha már nem szűz a csaj akkor az látszik a viselkedésén. pl: már nem annyira gyerekes stb...
2008. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szeintem nemváltoztam semmit. Max annyit hogy kicsit többet járok el,de anyám még arrol se tud hogy volt barátom,mert az az igazság hogy eléggé fiatal vagyok.
2008. ápr. 20. 16:50
 7/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2008. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
elég kevés. még általános iskolába járok.
2008. ápr. 20. 19:01
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Akkor meg is értem, hogy ilyeneket kitalál és ijesztget. Általános??? Ez nagyon korai szerintem még, hacsak nem buktál meg már 5ször.

Minek ilyen fiatalon? Ha még azt sem tudod, h semmi nem változik...

2008. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
67%

Gratulálok! Büszke lehetsz magadra! Kíváncsi vagyok, hogyha ténylegesen abba a korba érsz, amikor nem gáz, ha elveszíted a szüzességed, akkor hogy fogod magad kimagyarázni a barátodnál! "Szűz vagy még? Nem. Mikor vesztetted el a szüzességed? 3 éve. Hány éves vagy? 16!"

Kíváncsi vagyok ilyen múlttal melyik komoly férfinak fogsz kelleni!

Anyukád nem vette észre, mert szerintem olyan 10 év szobafogságot (:D) kaptál volna interneteltiltással (:D)

2008. ápr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!