Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális a kevés barnás váladék?

Normális a kevés barnás váladék?

Figyelt kérdés
Hétfőn éjfél körül elvesztettem a szűzességem, de a gumi kilyukadt igy nem tudtuk biztosra h nem került belém semmi. Ezért szerdán reggel tehát bőven még 48 órán belül bevettem egy 72 órás eseményutáni tablettát. De még most is tapasztalok kevés barnás váladékot, de tényleg csak minimálisat, és nem tudom, hogy ez normális-e. Ez a szűzesség elvesztése miatt van vagy a gyógyszer miatt?
2012. máj. 4. 18:26
 1/4 Vanedaful ***** válasza:
És mi lenne, ha elmásznál nőgyógyászhoz?? -.-
2012. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát voltam nőgyógyásznál amikor felírta a gyógyszert, és 3 hét múlva kell mennem egy ellenőrző vizsgálatra. csak rá szerettem volna itt is kérdezni, hogy ez mitől lehet.
2012. máj. 4. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:
ma már nincs. de ez a 72 órás tabletta hatásos nem, és nem kell félnem ? mert totál kiakaszt ez az egész.
2012. máj. 5. 17:13
 4/4 sejehajrecece válasza:
Nem lehet, hogy simán csak fosol?
2012. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!