Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elso egyuttlet utan (szuzek...

Az elso egyuttlet utan (szuzek eseteben), mennyivel jon meg a verzes a lanyoknal?

Figyelt kérdés
azert kerdem mert en meg szuv vagyok...es hogy mire szamitsak az elos aktusom utan!!!!!!!!lanyok segitsetek!!meg tapasztalatlan vagyok!pls!..kosszi elore is!
2008. ápr. 21. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja.
2008. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor jön meg (ha nem esel teherbe!!!) mintha nem szexeltél volna. Nálam legalábbis nem volt semmi változás.
2008. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen változó. Van, akinél egyálatán nem befolyásolja, van ekinek kicsit késik. Szóval ha picit késik, ne ess kétségbe!
2008. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja (hacsak nem védekeztetek és terhes lettél).
2008. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem így értette... nem arra gondoltál, hogy az aktus "miatti" vérzés? Mármint mikor átszakad a szűzhártyád.
2008. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szűzhártya átszakítása miatti vérzés nem mindenkinél van, van akinél azonnal és van aki másnap reggel talál egy kis cseppet a bugyiján. A menszeszt néha befolyásolhatja, hisz mindenféle hormon szabadul fel, van hogy hamarabb megjön, esetleg késik, de nem mindenkinél.
2008. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én sem véreztem egyből csak menszesz előtt egy héttel ugyanugy véreztem de aztán nem az volt mert utána megjött rendesen.Magyarul 2 hétig véreztem egyfolytában utána.De mostmár rendesen beállt,bár én tablettát szedek.De ez mindenkinél máshogy van,szóval változó.

Szóval nem biztos h rögtön utána vérezni fogsz.

2008. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kulonbozo mindenkinel maskor! nekem az elvesztese utan nem jott meg mikor atszakadt sem vereztem, viszont ra 3 napra barna folyasom kezdett lenni amibol utanna mensi lett...pedig amig az ideje lett volna megjonni hianyzott legalabb 2 het!
2008. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hány éves vagy?ha még nem jött meg soha. ha ilyen fiatal vagy, miért akarsz sexelni?
2008. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont lányok segítsetek??Én fiú vagyok(17)

Az itt elhangzottak hatalmasnagy baeromságok+!!!!!!!

4 bnöm volt akinek én vettem el a szüzességét!Egyiknek 5 hetet késett, kettönek 2 hetet a mostaninak meg egy héttel elöbb jött meg!

Bye

2008. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!