Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önkielégítéstől elszakadhat a...

Önkielégítéstől elszakadhat a szűzhártya? Ha igen akkor honnan tudom ha elszakad? (lent)

Figyelt kérdés

mert most van a havi vérzésem és lehet hogy észere sem veszem és elszakad. (Tudom gusztustalan havi gondnál...stb.)

léci normális válaszokat


2012. jún. 15. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem a g-pontodat akarod izgatni, akkor véletlenül sem, mert nem kell áthaladnod rajta, hogy bejuss a hüvelybe.
2012. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sérülhet a maszturbálásnál, de ez attól is függ, hogy ki hogyan maszturbál.


Az alábbi oldalon vannak szűzhártyákról képek és így már könnyen megtalálod és ellenőrizheted az állapotát.

[link]

2012. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

LOL!


Vicces a kérdésed, az pedig még viccesebb, hogy írni sem tudsz


"Léci" tanulj már meg írni, azután pedig "léci" mutasd már meg anyukádnak ezt a kérdést, hogy elgondolkozzon azon, vajon hol ronthatta el a nevelésedet :-)

2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A "léci" az magyar szleng. :)
2012. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
a "léci" az olyan szavak kategóriájába tartozik mint a szerecc, aham, oksam, és a többi. Nem hiszem hogy az iskolában ezekre tanították, és komolyabb körökben egyenesen nevetséges.
2012. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavar a tinik szlengje, viszont az nagyon zavaró, ha valaki nem a kérdésre válaszol!


Szerintem jó kérdés volt ez!

2012. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, neked sem lehet több eszed mint a Kérdezőnek.
2012. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát neked sincs az biztos, máskülönben a kérdésre válaszoltál volna!


Én tudtam válaszolni normálisan! Egyesek pedig teszik a megjegyzéseket és sértegetik a másikat!

2012. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
KUSS!
2012. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Az a szomorú, hogy éppen Te írod, hogy elrontották a kérdező nevelését, pedig nyilvánvalóan látható, hogy a Te neveléseddel van a probléma!

Nem szokás sértegetni a másikat! A válaszadónak is elég bunkó választ adtál. Azt sem tudod, hogy hány éves!


Az érzelmi intelligenciádat próbáld fejleszteni, mert a helyesírásod nem ér sokat, ha ilyen a stílusod!

Bár a helyesírásod sem tökéletes, mert akkor nem alkalmaztad volna a “laughing out loud” rövidítését.

Komoly körökben angol internetes szlenget nem illik használni! LOL


Először mindenki a maga házatájékán seperjen!

2012. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!