Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van értelme keresnem a nők...

Van értelme keresnem a nők társaságát?

Figyelt kérdés
24 éves múltam, sose volt kapcsolatom nővel, és köztudott, hogy nem kedvelik a magam fajtát.
2012. jún. 20. 07:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
igen van!!!es mert nem kedvelnek?
2012. jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ennyi idős létemre tapasztalatlan vagyok.
2012. jún. 20. 07:35
 3/31 anonim válasza:
100%
És ha tapasztalatlan vagy? A férjemnek én voltam az első, akkor volt 23 éves, én akkor már nem voltam szűz. Egyáltalán nem ciki ha valaki tapasztalatlan.
2012. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nincs!


Ha eddig nem sikerült csajt szerezni, ezek után se fog változni semmi.


Valahol még szerencse is hogy ez nem létszükséglet.

2012. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:

Hát haver erre rátosztál

18/F

2012. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Sose hajtottam úgy igazán komolyan senkire, csak néhány gyenge próbálkozásom volt, de sebaj. Elköltök egy rahedli pénzt prostituáltakra, és boldog lehetek. :)
2012. jún. 20. 14:55
 7/31 anonim ***** válasza:
Prostikkal sem leszel boldog. Tárd fel hogy mi az oka hogy miért nem volt még barátnőd. Pl. én még nem láttam olyan srácot aki izmos volt és ne lett volna barátnője, akármilyen ronda feje is volt a srácnak.
2012. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én meg látok nap mint nap nem is egy nálam vékonyabb, edzetlenebb, pattanásosabb képűt csajjal.
2012. jún. 20. 15:36
 9/31 anonim ***** válasza:

én 23 leszek, de ott tartok mint te....

Régen hittem a mesében, hogy egyszer találkozom valakivel akinek tetszem, és szeretjük majd egymást. Mekkora baromság....

Ha betöltöm a 23.at aldöntöttem, hogy legalább egy órát nővel leszek akkor is ha legalább 25e lesz.

Nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz, de lagalább tudom mit nem kapok meg.

2012. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

én 23 vagyok és nem volt barátnőm, próbálkozások voltak de annyit értek mint sz@rnake gy újabb pofon.


Mikor23 lettem születésnapomon megfogadtam hogy sz@rokl bele az egészbe. Nem ér annyit! Van egy mondás hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni. amúgy se létszükséglet, szóval nem fogok belehalni ha kimarad az életemből!

2012. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!