Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiu vagyok, nem sokára...

Szűz fiu vagyok, nem sokára együtt leszek a barátnőmmel, és első szex lesz mindkettőnknek. De a makkommal van egy kis baj. Segitenétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
az a baj, hogy akár mikor ha hozzáérek, még ha eléggé nedves is, akkor is fáj, elég komolyan. és attól tartok hogy a fájdalom miatt nem tudok majd rendesen teljesíteni. normális hogy fáj? mit csináljak vele hogy javuljon? elfog múlni? baj lesz szerintetek?
2012. júl. 24. 13:40
 1/4 anonim válasza:
először is próbáljatok romantikázni. tudjon a lány ellazulni majd pedig tágitsd ki a terepet :) finoman először 1 ujjal majd igy a többi. először mindenhogy fog neki fájni
2012. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor vmit félre értettél. az én makkom fáj az a baj. nem neki.
2012. júl. 24. 13:49
 3/4 Emily95 válasza:

Szerintem beszélj apuddal és menjetek el dokihoz! Lehet van valami baj ott lenn és akkor már ne fájjon neked az első szerintem. Az első legyen laza romantikus ne fájó és görcsölő nyögvenyelős nem?


16/L

2012. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem is inkább látogass el egy orvoshoz, az a biztos
2012. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!