Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak nekem nem volt olyan...

Csak nekem nem volt olyan nagy dolog a szüzességem elvesztése?

Figyelt kérdés

Tegnap veszítettem el a szüzességem a barátommal(már egy éve együtt vagyunk,ő is szűz volt). Megtörtént,nagyon jó volt,nem fájt egyáltalán.Azért tettem fel ezt a kérdést,mert mindenhol azt olvasom,hogy az milyen meghatározó dolog meg ehhez hasonló dolgok.Én nem így érzem.Kicsit fura abba belegondolni,hogyha majd megkérdezi netalán az egyik barátnőm,hogy szűz vagyok-e,azt kell válaszoljam,hogy már nem.Nekem még mindig úgy tűnik,hogy nem változott semmi. Remélem érthető,nem tudom jobban megfogalmazni.

16/L


2012. aug. 23. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én sem tekintem nagy dolognak.
2012. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meghatározó élmény.
2012. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban szinte már senki nem tulajdonít neki jelentőséget, én mikor 10 évvel ezelőtt (17 évesen) elvesztettem, én megadtam a módját, és azzal feküdtem le, akiben megbíztam, akibe szerelmes voltam.
2012. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem se volt az,


23/F

2012. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is azzal feküdtem le,akiben bízok és nagyon szeretem,de mégis ezt érzem.
2012. aug. 23. 12:48
 6/9 anonim válasza:
78%
18 vagyok, 1 hete vesztettem el és én se tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Nem azért vártam eddig, mert annyira féltettem volna, hanem mert nem találkoztam eddig a megfelelő emberrel. :)
2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. aug. 23. 13:39
 8/9 anonim válasza:
Nekem se volt semmi extra. Nem fájt semmi meghatározó. Én is vártam a megfelelőre és azóta is így vagyok vele szerelem nélkül nem megy. Az első után nem is érzi másnak az ember magát. Majd a sokadik után mikor kezdi felismerni nőiességét. A sokadikat nem úgy értem hogy sok pasi! Én férjhez is mentem ahhoz akivel először voltam és csak több együttlét után érezhető a változás. De talán akorral is jön. Én akkor voltam 17 most27vagyok L
2012. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen kicsikém ez azért van,mert te a szüzességed akartad elveszíteni egy tiniszerelmeddel,nem azt kívántad,hogy egymáséi legyetek,és a szerelmeteket fizikailag is "kimutassátok".

Az első szexuális élmény meghatározza a későbbi személyiséged és a szexuális életed,ezért sem mindegy kivel,mennyi idősen,mennyire éretten,és felvilágosultan történik.Sajnos manapság sok 12-16 éves gyerek éretlenül,tudatlanul már szexszel és azzal takarózik,hogy szerelmes meg régóta járnak,ahelyett,hogy tényleg várna vele meg várná még felkészült és teljesen érett lesz hozzá lelkileg agyilag is nem csak testileg.

19 évesen volt az első szeretkezésem,1 hete voltam együtt a párommal,előtte is volt pár barátom nem akartam elsietni,és bár elég kora érett voltam lelkileg nem éreztem azt hogy tiniként kell egy tinikapcsolatban tovább jutnom a pettingnél.Mikor megtörtént az első nagyon kívántuk egymást,eszembe sem jutott,hogy szűz vagyok-e a párom szűz-e nem is volt téma nagyon akartuk egymást,és csodálatos volt ami a kollégium szobában történt aznap éjjel,tényleg nagyon örülök hogy rá és eddig vártam vele,utána nem sokkal rá csodálkoztunk,hogy nagyon jó volt,nem fájt és mindketten szüzek voltunk mégis csodálatosra sikerült,csak azt éreztem utána hogy boldog vagyok és nagyon jó volt, szeptember 1.én lesz 3 éve hogy együtt vagyunk,azóta együtt is élünk stbstb. Nem az a nagy dolog,hogy utána azt mondhatod nem vagyok szűz és nem is ez a dolog lényege,és pont ezért kéne vele várni sok gyereknek,hogy megértsék nem bagzó nyulat kell játszani,mert úgy fogalmuk sincs az igazi gyönyörről a szex igazi lényegéről( itt most nem a gyerekcsinálásról van szó).

2012. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!