Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni! Ez hülyén hangzik de tényleg nem adok mások véleményére. De ez valamiért most szemet szúrt:D Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy lány azt mondta, hogy:, , felelőtlen vagyok és, hogy én ezt hogy képzeltem, hogy lefeküdtem vele 15 évesen és, hogy mekkora ribanc vagyok" :D:D Meg mondom őszintén kinevettem és tovább mentem:D

2 éve vagyunk együtt a barátommal. (14 éves voltam amikor összejöttünk) Ő vette el a szüzességemet (L15 / F18), neki nem én voltam az első. A kapcsolat elején meg mondtam, hogy majd akkor fekszem le vele, hogy ha én úgy érzem, hogy eljött az ideje. Egy évet várt rám!

Ui: Egy 16éves lány.


2012. szept. 25. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel.A lány csak irigykedik,hogy ilyen jó barátod van.

Ezzel nincs is baj,hogy így veszíti el ilyen korban.

2012. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
remélem érzed a paradoxont a kérdésedben
2012. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz. Én is 15 évesen veszítettem el a barátommal ( és mindenki azt mondta meglátod most megvoltál neki és szépen kiadja az utad) akivel most szakítottunk egy hónapja :/

22 éves vagyok

2012. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a véleményem, de úgyse érdekel téged, akkor meg minek?
2012. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!


Pontosan az ilyen kommentelők kedvéért írtam,hogy lehet hülyén hangzik.. a kérdés nem foglalkoztat annyira, hogy a nap 24 órájában ezen gondolkozom mindössze ebben a téméban kiváncsi voltam néhány Ember véleményére:) Remélem meg tudsz éretni.. Köszönöm

2012. szept. 25. 16:43
 6/11 anonim válasza:

"remélem érzed a paradoxont a kérdésedben"

szerintem a mások véleménye alatt arra gondol aki leribancozta nem ránk, bár mivel én is ribancnak tartom igy értelmet nyert a feltevésed. tehát kikérte a véleményem de nem kíváncsi rá.

bolond vagy ?

2012. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
alanyunkat az 'érdekelte', hogy mi ribancnak tartjuk-e emiatt, mert más annak tartotta, és ez őt nem érdekelte. most akkor what? igazam van vagy de?
2012. okt. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok... de ÉRDEKES,hogy pár ember meg tudja érteni,hogy mit szeretnék vagyis mire vagyok/voltam kiváncsi.. Akinek pedig az agya ezt nem bírja feldolgozni vagy esetleg nem érti az ne kommenteljen ennyire egyszerű, de köszönöm a rossz és a jó kommenteket is elfogadom mindenkiét:))


UI: Ebben a világban sokmindenki nem tudja,hogy mit jelent az,hogy ribanc.. :)

2012. okt. 2. 13:18
 9/11 anonim válasza:

a válaszainkban benne volt amire kíváncsi voltál szoval te értetlenkedsz.

De csak hogy konkrét és pontos válaszommal segítselek, le redukálom a te autista szintedre kedves kérdező

A kérdésed hogy : "Véleményeteket szeretném kérni!szerintetek?"

A válaszom : szerintem dögölj meg

remélem igy már a te agyképződményedben lejátszódó gyenge algoritmusok öszzesége is fel tudja dolgozni az információt.

2012. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tehessek már én arról, hogy nem tudsz fogalmazni. dugás helyett ülj be nyelvtan órára
2012. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!