Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom kidobott mert...

A barátom kidobott mert szerinte hazudtam, hogy szűz vagyok. Mit tegyek? (kérdés kifejtve alul. )

Figyelt kérdés
19 éves elmúltam a nyáron. 14 éves koromtól 18ig szerelmes voltam egy férfibe aki idősebb nálam 10 évvel. Senki nem jöhetett szóba csak ő évekig. Neki a korkülönbség miatt nem kellettem, aztán barátnője is lett. 18évesen már beletörődtem, nem járok azokra a helyekre ahol ő szokott lenni. Úgy döntöttem újra kezdem az életem. 1 évig nem volt senki aki érdekelt volna, aztán az utamba keveredett egy Ádám nevű jelenleg 23 éves fiú. Összejöttünk 2012.Szeptember 24-én. Nagyon jól elvoltunk, én nagyon megszerettem és elmondása szerint ő is. Tegnap előtt, azaz pénteken úgy volt ohgy ott alszom náluk, ő leakart feküdni velem, én sem lettem volna ellene. Mielőtt oda került volna a sor én elmondtam neki hogy még nem voltam senkivel.. Erre ő hirtelen hangnemet váltott, hogy ne nézzem hülyének 19 éves vagyok, és ő ezt nem veszi be lehet hogy más igen. Megpróbáltam neki elmondani a dolgokat, de nem érdekelte csak a magáét hajtogatta, nekem ez rosszul esett, és eljöttem tőlük még az este folyamán. A buszon ülve kaptam egy smst, hogy vége, nem akar olyannal lenni aki hülyének nézi. Azóta nem veszi fel ha hívom, letiltott facebookról is. Most mit tegyek? ÉN tudom hogy eléggé hihetetlen hisz a legtöbb lányért nem kell küzdeni, már 13 évesen jártasak a dolgokban. Mindenki így fog lereagálni a korom miatt? Bár ne mondtam volna el neki. 19L

2012. nov. 19. 00:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak beparázottal attól hogy szűz vagy (vannak akik félnek a szűz lányoktól)
2012. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

na én bármit megadnék azért, hogy életem első alkalma egy szűz lánnyal legyen. Én is szűz vagyok, 19 éves fiú, és a barátnőm előttem már 3 pasival is lefeküdt. Engem ez frusztrál, mert tudom, hogy ha oda jutunk, akkor ő majd másokhoz fog hasonlítgatni, az expasijai fognak a fejében járni, hozzájuk fogja mérni az én teljesítményemet.

Szerintem a szüzesség érték, nem kell azt elherdálni, megéri várni mindig minden esetben.


És az, hogy a barátod amiatt szakított mert szűz vagy, hát szerintem örülhetsz, hogy megszabadultál ettől a sráctól!

biztosan fogsz majd találni olyat, akinek ez nem teher lesz, hanem örülni fog.


ja és ez egy jó kép: [link]

2012. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog mindenki így reagálni. Ez ritka egy LÚZER volt.
2012. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez a hülye idiótát. Figyelj hagyd a francba. A gyerek nem tudom mit képzel magáról. Ilyenekkel még csak beszélni sem szabad. Jobbat érdemelsz hidd el. Keress olyat aki meg becsül és nem mond hazugnak téged. Tudom hogy nehéz de lehetséges hidd el nekem.


21/F

2012. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bertold válasza:
100%
Örülj neki,hogy így alakult, és ne hívd többet! Keress magadnak egy "normális " srácot, aki a szüzességedet nem megszólja,hanem meg tiszteltetésnek veszi,hogy Ő lehet az első !
2012. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

tejóég, hagyd is ezt a pasit. Láthatóan nem értékel, bízik benned... ha azt gondolja, hogy ilyen lényeges dologban hazudsz neki, akkor más egyébben se fog hinni neked és meg se fog hallgatni csak a saját feje után fog menni..

19 évesen azért nem olyan hihetetlen dolog h még szűz valaki.. én is vártam 22 éves koromig ebben és azzal történt meg akit szívből szerettem és viszont.

2012. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég hülye helyzet és nem igazán van jó megoldás.

Nem akarom a barátodat védeni, mivel nem érdemelted meg, hogy ezt tegye veled. Lehet, hogy verték már át, lehet mindenféle hülyeséggel telebeszélték a fejét, vagy a neten szedte össze a hülyeségét.

Nem annyira ritka a 19 éves szűzlány, mint amennyire ő gondolja.

Majd egyszer rájön milyen buta volt, de nem érdemli meg, hogy tovább foglalkozz vele.

Most egy darabig az esti programod valószínűleg az lesz, hogy álomba sírod magad, aztán lassan jobb lesz. A következő pasi remélhetőleg értelmesebb lesz.

2012. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy elolvastátok és válaszoltok. Ahogy telnek a napok, előttem is tisztul a kép hogy ő veszített többet és nem én. Próbáltam keresni, mert nem hagy belül nyugodni, kerestem a miértjét de nem találtam. Sosem gondoltam volna ezt és hirtelen nagyon padlóra tett ez az este. Próbálom magam nyugtatni hogy majd lesz más ez csak egy vadbarom volt akit félre ismertem, de már félek egy újabb kapcsolattól, nem a szüzességem elvesztése miatt félek, hanem hogy ismét nem hisznek majd nekem a koromból adódóan.
2012. nov. 19. 00:24
 9/22 anonim válasza:
100%
párom 19 elmúlt már jócskán mikor elvesztette velem a szüzességét... én örülök hogy neki én voltam az első, őt zavarta, hogy nekem már volt előtte volt 2 barátnőm... szerintem a pasi egy elég papírjaguár lehet... fel sem merült bennem hogy barátnőm kamuzik a szüzességgel kapcsolatban... találj magadnak olyat aki meg tud becsülni...
2012. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt nem szabad bánkódni. Ez egy pöts volt, találsz ennél százszor jobbat is.
2012. nov. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!