Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pár napja történt meg az első...

Eniii *-* kérdése:

Pár napja történt meg az első sex a barátommal. Teljesen bement neki, de azt mondta hogy nem érezte hogy pattant volna amikor átszakadt. Akkor még mindig szűz vagyok? :o

Figyelt kérdés
Adjatok rá választ!
2012. nov. 19. 14:40
1 2
 1/14 Beviz Elek ***** válasza:
0%
Igen sajnos... legközelebb durvábban kell. Vagy a barátodé kicsi..
2012. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem érezte hogy pattant volna amikor átszakadt"


Mivan? Mi nem pattant? Minek kellett volna pattania?Mit nem érzett?Ennyire gyenge a témában?

2012. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Teljesen bement neki..."

És mivel csináltad? Ha nem pattant, akkor erősek a záróizmai. Te viszont mindenképpen szűz vagy.

2012. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azbiza akkor pattan csak, ha te térdelsz, ő hátulról keményen adagol és közben karikásostorral jól tarkónküld. Nah az majd pattan...
2012. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Amikor elveszi a szüzességed akkor egy erősebb recsegő hangot kell hallanod, neki pedig olyan érzés, mintha ököllel csapna bele egy betonfalba ami csak nehezen enged. Ha ez nem történt meg, akkor biztosan szűz vagy.
2012. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nehezen tudom elhinni hogy léteznek ennyire sötét emberek is..
2012. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Remélem az eddigi válaszokban megtaláltad az idézöjeleket! A btodak meg mondd meg, hogy a pi-a nem a mama télire eltett kompotja, aminek ha átböki a celofánját pattano hangot ad. Hány évesek vagytok?
2012. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szétcsúsztam xD
2012. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na, most akkor:


1: Ha pénisz volt a hüvelyedben nem vagy már szűz.


2: Hogy a szűzhártyád elszakad/átszakadt-e, mi honnan tudjuk?? Fogj egy tükröt, tedd szét a lábad és nézd meg! Ha látod, megvan még, ha nem, nem. Igen, ez tényleg ennyire egyszerű! (lány vagyok, csak tudom, mit láttam anno, amit most nem). Miért félünk a saját testünktől? Mi honnan tudjuk, hogy megmaradt-e? Nem kizárt, van, amikor nem szakad át egyből. De az, hogy ő nem érezte, nem jelent semmit. Ez nem egy folpack fólia!



L28

2012. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ha jól emlékszem nem csak pattant de még füstölt is. valami baj lehet veled.
2012. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!