Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van esélyem totál tapasztalatl...

Van esélyem totál tapasztalatlan 24 éves szűz férfiként nőt találnom, vagy meg se próbáljak keresni, és járjak prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Nekem is egy lett előbb szeretőm,majd barátnőm, 24 évesen :D
2013. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
66%

Ha így állsz hozzá,akkor nincs.

Férfi nem lehet szűz,mert nincs szűzhártyája.

Aki beszól azért,mert esetleg béna vagy az első alkalomnál az a nő olyan is.

Én se voltam még nővel,pedig nem vagyok ronda,de akkor sem mennék prostihoz,hogy ha még 40 évesen is a jelenlegi helyzetemben lennék.

22/F

2013. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
65%
Én 26 évesen vagyok még szűz, de nem adom fel. Néha kicsit elkeserítő, de akkor sem adom fel a reményt. Talán egyszer találok majd magamnak egy lányt.
2013. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
57%
Akkor rátoklicitálok, 28 évesen vagyok szűz, és szintén nem megyek prostihoz.
2013. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
87%

én 22 voltam ugyan ilyen paraméterekkel, prostihoz mentem, életem legjobb döntése volt.


Azóta teljesen máshogy látom a dolgokat.

2013. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:

the_sunset_limited válasza:


nem, csak tudod minden veled egykorú, sőt tőled idősebb is idejön, aztán beszélgetünk, és ba*dmeg, érdekes se nem ocsmány, se nem idióta, hanem normális, és ezeknek a lowoknak adok egy kis önbizalmat


talán lelki segély vonalat üzemeltetsz ,hogy osztogatod az önbizalmat ? :)

2013. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:

Miért nem volt eddig nőd? Erre kell válaszolni.

Azt NE mondd, hogy azért, mert szűz vagy - mindenki volt egyszer szűz!

Szerintem az lehet a háttérben, hogy túl félénk és gátlásos vagy, esetleg túl sokat nyavalyogsz (nem ismerlek, úgyhogy csak tippelni tudok, valójában neked kell tudnod, mik az erősségeid és a hiányosságaid). Így tényleg elég nehéz társat találni, de nem lehetetlen! Keresd a megoldást, és előbb-utóbb jön majd a kapcsolat is!

2013. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:
Egy normális ember még idejében elveszti a szüzességét, így náluk persze, hogy nem okoz gondot. Az én esetemben már végzetes hátrány.
2013. jan. 21. 23:22
 19/87 anonim ***** válasza:
8%
16# Nem, csak az erős embereken kötelességük segíteni a gyengébbet, bármilyen téren, mert kitudja én mikor gyengülök el
2013. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:

Jaja, végzetes hátrány, ha annak fogod fel.

Meg mi ez, hogy normális ember még idejében elveszti a szüzességét? Mi ez, lóverseny?

2013. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!