Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz hogy 28...

Szerintetek gáz hogy 28 évesen nem voltam még nővel, és ha úgy alakul szóljak előre neki erről, vagy csak spontán mehet a dolog? (persze bennem van az a kis izgalom hogy lehet besülök )

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 03:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintemm ne kösd az orrára. Ha szex közben nagyon feltűnően bénázol, úgyis kiderül. Ha rákérdez, akkor ne hazudj. De felesleges előre beharangozni.
2013. jan. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Ne szóljál, mert ilyen korban már nőként is gáz szűznek lenni. Majd ha megtörtént, akkor már rájössz, hogy pofon egyszerű az ősi mesterség.


Én 24 éves voltam, lány, és a párom eléggé megijedt. Azt hitte stikkes vagyok, hogy ennyi idősen még senki...


De most már tüzesebb vagyok az ágyban, mint sok korombeli, aki havonta egyszer ha együtt van a férjével.


Szóval, ez nem gond, de inkább hallgass.

2013. jan. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Ne mondd el neki. Megtörténik, aztán kész. Nem egy nagy tudomány.

Ilyenkor már lánynak is gáz szűznek lennie. Szóval csak tedd a dolgod a kis jedivel. ;)

2013. jan. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem "gáz" szűznek lenni.
2013. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 poiu ***** válasza:
58%
Szerintem a döntő pillanat előtt 3 mp-cel közöld.
2013. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Ha ennyi idősen szűz vagy, akkor csúnya lehetsz, márpedig akkor szűz is maradsz, hacsak nem mész el prostihoz. Ha mégis úgy alakulna, semmiképpen ne mondd el, még utólag se, és akkor is tagadd le, ha rákérdez!
2013. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, maximum, ha rákérdez.
2013. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Gáz!
2013. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Attól függ, milyen kapcsolatban vagy a nővel. Ha csak futó, akkor nem kell az orrára kötni (lehet fel sem fog neki tűnni, ha mégis akkor viszont ne hazudj), ha viszont hosszabb távra tervezve komoly párkapcsolatban, akkor nyugodtan elmondhatod. Ha ezért ő lenéz vagy kellemetlen helyzetbe hoz, akkor legalább már tudod, hogy nem ő lesz az igazi.
2013. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Öcsém, kit érdekel, ha béna vagy, tudni fogja.
2013. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!