Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak első szex elején...

Friccy kérdése:

A fiúknak első szex elején fájt hogy egy kicsit jobban hátrahúzódott a fityma? Persze úgy hogy előtte felhúzva hatolt be.

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

He?!

Én nem szoktam hátrahúzni mielőtt beteszem... Sőt... Kicsit sem szoktam vele foglalkozni, hogy hol van épp a bőr...

Annak idején mostan rendesen és ezért nem lett fitymaszűkületem. Lehet neked is ezt kellett volna tenni?

2013. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Szűz vagyok

2.Szarul fogalmaztam XDDDD

2013. febr. 5. 18:02
 3/5 A kérdező kommentje:
én is mosom rendesen
2013. febr. 5. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok: fitymazsinór. szüzeknek még ép.
2013. febr. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fitymát a behatolás előtt hátra kell húzni. Különben a férfi a saját fitymájában fog csúszkálni, a nő meg nem fog érezni semmit.


A fitymafék nem csak a "szűz" férfiaknál ép. Ha rövid a fék, akkor feszül és berepedhet. A legjobb megoldás a fék eltávolítása. Ha nincs fék, akkor nem lesz ami a makkodra visszahúzza a fitymát, azaz az szépen fedetlenül maradhat.

2013. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!