Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a jobb: tartogatni magam...

Mi a jobb: tartogatni magam az igazinak, vagy megtenni olyannal aki tetszik de tudom hogy nem maradunk örökre együtt?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és szűz. Eddig sok plátói szerelmem volt, most van valaki aki nagyon tetszik és én is neki. Vagy legalábbis úgy csinál, de mondjuk biztos hogy bejövök neki, különben nem keresne engem. Szóval én vele megtenném már, mert na....Ez így működhet?
2013. febr. 16. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Senkinél sem tudhatod, hogy örökre együtt maradtok, szóval sztem élj az alkalommal, mert ki tudja, lehet ez lesz az a nagy szerelem amire vársz.
2013. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Veszisd el
2013. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
67%
23 évesen szerintem nem nagy gáz ha megteszed. Amúgy is teljesen irreális, hogy azzal leszel együtt életed végéig aki elvette a szüzességed....99% hogy nem így fog történni. Ennyi idősen már nem is szólhat be senki neked amiért nem leszel szűz, nem lesz csalódott senki ettől...hiszen aki szeret annak tökmindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem. Én azt mondom hogy készek érzed magad tedd meg, de ha félsz akkor inkább várj, mert csak rossz lesz az első.
2013. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
ezt te kell érezd, én várnék egy nagy szerelemre. De a nagy szerelmek sem biztos, hogy örökké tartanak, inkább az érzés intenzitása számít.
2013. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én vártam a nagy szerelemre, de végül is neked kell eldönteni. Elve úgy állj hozzá, hogy hosszú szerelemre ne számíts.
2013. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk én szerelmes tudnék lenni belé, de hát ki tudja. Sok nője volt már. Vagyis 3 komoly kapcsolata biztosan, mert a 3 csajt ismerem is. Velük 2-3 éveket volt együtt, de azon kívül ki tudja mennyi lehetett még. De ez mindegy egyébként.
2013. febr. 16. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Várd meg míg belészeretsz és akkor.
2013. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én már nem hülyéskednék ennyi idősen a helyedben, hanem ha akad vmi megfelelő bevállalnám, te leszel a 40 éves szűz ha nem :D
2013. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked kell mérlegelned a helyzetet, van, akinél pl. nem fér bele az, hogy egy futó kapcsolatban veszítse el a szüzességét. Nem biztos, hogy eljön az "igazi", sőt talán nincs is olyan. Lehet, hogy vársz rá, közben meg elmegy az idő, és előfordulhat, hogy a szüzesség egyre nagyobb lelki teher lesz. De az is megeshet, hogy elveszted a szüzességed ezzel a fiúval, utána viszont lelki fájdalmat fogsz érezni, ki tudja. Egy bizonyos életkor után már egyre nehezebb elveszteni a szüzességet, ezt tapasztalatból mondom. Sokáig én is úgy gondoltam, hogy csak olyan lánynak adnám oda magam, akivel életünk végéig együtt leszünk stb., igaz, a félénkségem és gátlásosságom miatt arra se lett volna lehetőségem, hogy egy olyan lánnyal legyek, akivel "csak" vonzódunk egymáshoz. Aztán így két szék közé estem, és egyre nehezebb. Utólag meggondolva talán semmit nem vesztettem volna, ha olyan valakivel történik meg, akivel nem akarunk egymástól semmi komolyabbat, de jól érezzük magunkat együtt, és vonzódunk egymáshoz. Már ha lett volna erre lehetőségem. A szüzesség önmagában véve se nem jó, se nem rossz dolog, de könnyen "csapdahelyzetet" okozhat. Lehet, hogy hiába vársz az igazira, lehet, hogy nem. Szerintem az a fontos, hogy olyannal történjen meg az első, akivel kölcsönösen "szeretitek" és tisztelitek egymást, aki odafigyel rád stb. Próbáld meg sorra venni az esetleges pozitívumokat és negatívumokat mindkét eshetőségnél (ti. ha várakozol, illetve ha megteszed vele), aztán meglátod. Többet nem akarok mondani, se mellette, se ellene, a tiéd a döntés.
2013. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyáltalán nem biztos hogy van olyan hogy igazi....biztos találsz olyat akit nagyon szeretsz de lehet hogy csak 30 évesen...de lehet hogy még akkor se....aztán ott állsz majd annyi idősen, és akkor jössz rá hogy a világon semmi tapasztalatod nincsen, és egy csomó elszalasztott lehetőséged volt...szerintem tedd meg, az igazinak és addigra neked is tök mindegy lesz hogy szűz vagy-e vagy sem, lehet hogy várhatnál 40 éves korodig is, de tök feleslegesen.
2013. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!