Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyire gaz egy...

Szerintetek mennyire gaz egy hazibuliban elveszteni a szuzessegedet egy olyan sraccal, akit nem is ismertel elotte?

Figyelt kérdés

#szüzesség #házibuli #moralisan helyes #tarsadalmilag elfogadott gondolkodas
2013. febr. 18. 01:21
1 2
 1/11 ájszíjú ***** válasza:
100%
Ez tarsadalmilag nem elfogadott gondolkodas, es moralisan sem helyes
2013. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne gáz, se az, hogy házibuliban, se az, hogy ismeretlennel, de hogy fiúval... én ásnám el magam!


20f


Amúgy én csak szerelemből veszíteném el, máshogy nem is lennék képes rá... :)

2013. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sejted a választ...ha már feltetted ezt a kérdést...
2013. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tennéd a helyedben. Nagyon meg fogod bánni később hidd el.
2013. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2013. febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát valószínű nem a legkellemesebb emléked lenne. A szüzességedet inkább szerelemből veszítsd el, mint futó kalandban. És mondom ezt úgy, hogy férfi vagyok.
2013. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem pont így erőszakoltak meg
2013. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező.Miért akarod elveszíteni?Így csak annyit érsz el,hogy azt hiszed magadról,hogy nagyon "menő vagy"..."Hú,nézzetek ő már nem szűz!Veszítsük el mi is!"Hú,igen..szerintem így meg csak azt érnéd el,hogy egy büdös k*rvának gondoljanak,ami ha belegondolunk igaz is lehetne rád,hogy x évesen ilyenekre használod a fejed!De mondok egy példát:

Vegyünk egy teli ásványvízes szénsavas flakont ami még nincs kinyitva.Ha már egyszer kinyitottuk az már soha nem lesz olyan minta "kinyitáskor".Azaz a szénsav mindig veszít az erejéből akárhányszor csak bele iszunk...végül az utolsó kortyoknál már olyan víz mint a csap víz..Hát te is így akarod végezni?Hisz,a víz is akkor jó mikor először kinyitjuk és még "Friss" nem mikor már "Használva van"!Sőt,ha még mások is előttünk ittak belőle még fertőzést is kaphatunk!Na ezért,ne veszísd még x évesen el a szüzességed!Rá ér az még 18 évesen is!

Remélem meg értetted...ha nem ...az a te bajod..Nem az én szégyenem lesz hanem a tied és a szüleidé!

2013. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan fiúval veszítsd el akibe szerelmes vagy.
2013. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!