Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnom 20 eves es most...

A baratnom 20 eves es most vesztette el a szuzesseget 8 honap egyuttlet utan. Nagyon felt az elso egyuttlettol, ujjazaskor a puncia nagyon erzekeny volt!?

Figyelt kérdés

mar most nem erzett semmit ezert is ment bele a kozosulesbe...kerdesem nem e baj ha az elso par egyuttlet alatt a csaj nem megy el....sokszor kozel van hozza de megsem sikerul...

Varom tanacsaitokat ...koszike!!!


2009. szept. 8. 18:11
 1/4 anonim válasza:
65%

Szerintem egyáltalán nem baj, attól még, hogy nincs orgazmusa, élvezheti nagyon!:)

De ha mégis aggódsz, akkor kérdezd meg tőle, hogy jó-e ez így, vagy hogy mit csináljatok másképp, hogy lenn jobb...stb

2009. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%
Ha nem vagy rövid, akkor nincs miért izgulnod, a csajnak meg kell tanulnia hogy viselkedjen hogy legyen orgazmusa. Ja és minden fejben dől el, ha már úgy fekszik oda h á ugyse jön össze akkor nem is fog... tapasztalat
2009. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
46%
Nem baj...van olyan aki soha az életben nem megy el...még én sem mentem el pedig már csinálom egy ideje és nagyon szeretném...Nekem különösen jó amikor köröz a csípőjével vagy alulról felfelé hatol be erősen...az maga a gyönyör...sok szerencsét
2009. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én nem hiszem hogy rendben van az hogy nem megy el a nő...az első pár együttlétnél elfogadható, de hogy évekig együtt legyek valakivel aki nem tud kielégíteni ÚGY AHOGY KELL...sajnálom azokat a nőket akiknek még nem volt orgazmusa,és azt hiszik ez igy jól van...

Azt írod sokszor közel van hozzá..akkor miért hagyod abba?? ja mert elmész, de hála az égnek van 2kezed...használd.

Sok sikert hozzá.

18/L

2009. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!