Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 4 utan is fáj a sex? Miert? A...

4 utan is fáj a sex? Miert? A baratom ovatos es oda figyel ram! De nekem meg mindig faj, es nem tudom hogy mit csinaljak, en szeretnem hogy jo legyen de valahogy nem jon ossze, legalabb is nekem nem... Neki igen!?

Figyelt kérdés
mar voltam 4 szer a baratomal, es hat minden nagyonn jo volt marmind az elojatek es minden, viszont amikor berakta nagyonn fajt, es mar nem is merek megegyszer probalkozni mert nem akarom azt a fajdalmat erezni!!! de ugy erzem hogy mar elszakadt a szuzhartyam es megis faj!
2008. jún. 9. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért mert még nem vagy elég tág...

Ebben az esetben egy ideig pettingnél és az ujjazásnál (mondjuk 2 ujjal) kellene maradni amig ki nem tágulsz...

2008. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj síkosítót
2008. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pontosan ugyanez a problémám. nekem is 4. alkalom, elszakadt szűzhártya mégis fáj a behatolás. Egyszerű a megoldás: hány éves vagy? valószínűleg még nem vagy felkészülve a szexre. Félsz tőle. lehet t nem érzed ezt, de a tudatalattid irányít ilyenkor mindent. Nem tehetsz róla. Maradjatok még a pettingnél és ne próbálkozzatok egyenlőre. Gondolom még nem volt "első igazi alkalom". Nekem is rengetegszer mondták, de én a hülye fejemmel mentem az orrom után és miután összeszakadtam a fájdalomtól akkor jöttem rá, h mégsem hazugság amit mondanak a felnőttek. Az elsőt mindig azzal a partnerrel kell csinálni akit tiszta szívedből szeretsz és megbízol benne. Rengeteg előjátékra lesz szükség. Minimum 1 óra vagy több. És mikor már az orgazmus leges legaljánál vagy akkor kell mondani, h most próbáljuk meg. Mert akkor a vágy is meg lesz benned és kellő képpen fel leszel izgulva. remélem segítettem :)
2008. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha 4 után fáj, próbáljátok később, mondjuk este 10 kor. :)


Egyébként az előző kommentelőnek teljesen igaza van. Hova sietsz? Ha nem vagy rá felkészülve, miért erőlteted?

2008. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász mit mondott? Ha még nem voltál, akkkor meg kellene neki mutatni.
2008. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, megbeszéltem a nőgyógyászommal, azt mondta, h ügyetlen a pasim, mert nem tud rendesen felizgatni. Am van benne vmi, de emiatt nem fogom elhagyni.:S :(

Azért kérdezd meg te is, kíváncsi vok a tied erre mit fog mondani, ha elmennél, örülnék ha utána írnál ide. :)

(Rem nem uahhoz járunk :D)

2008. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rajta. Maradjatok a pettingnél, az is van olyan jó mint a szex. Előbb utóbb eljuttok oda, hogy mikor az ujja van bent, azt fogod kérni (még az előző rossz tapasztalatok ellenére is) hogy akarod, és azonnal. Azért nem árt a dokival konzultálni, mert okozhatja gyulladás vagy ciszta is a dolgot, de legtöbb esetben az első alkalommal nem volt elég profi a partner, és emiatt benne van a félelem a lányokban, amitől görcsösek lesznek az izmok is, és egy görcsös, szűk hüvelybe egy átlagos méretű szerszám is fájdalmasan sok.
2008. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
használj sikosítót vagy esetleg bedobhatnál vmi vágykeltő dolgot is!Melegen ajánlom a Chandan füstölőt!
2008. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Velem is így volt, pedig nem a barátom volt ügyetlen. Egyszerűen arról van szó, hogy az orgazmust és a szexet meg kell tanulni. Tényleg fontos a hosszú előjáték és a síkosító, de a nyugodt hangulat még ennél is ezerszer fontosabb. Lehet közönségesnek gondolod, de van egy tuti tippem: próbáljátok ki autóban, vmi eldugott helyen, ott adott a nyugalom. Másik: velem is így volt, az első 10 alkalom elég rossz volt. Azt mondják ez a kezdetek miatt is van. Szóval ne félj. Nem szabad emiatt félned. Gondold azt: a következő sokkal jobb lesz! És tényleg az lesz! Remélem meg tudtalak nyugtatni, mert afelől nyugodt lehetsz hogy bajod nincs! Kellemes időtöltést a barátoddal! :)
2008. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!