Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Tényleg jobb szűz...

Fiúk! Tényleg jobb szűz lánnyal együtt lenni mert szűkebb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ott azért figyelembe kell venni hogy a csajnak fáj, kényelmetlen, stb. Azok a jók akikbe még az első 100000 km-ert rakják, mert még van kompresszió, és a csaj is élvezi.
2013. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem!


A szűkség nem feltétlenül szükséges, és a szűz csaj sem feltétlenül szűkebb,mint egy feszes puncijú, nem szűz csaj. Ez részben genetika is, meg sportolás kérdése is.

2013. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát Köszönöm a válaszokat :) mert nekem 1x úgy mondta valaki h jobb szűz lánnyal de akkor nem feltétlen :)
2013. ápr. 9. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem jobb. Engem kifejezetten taszít a téma. Már volt benne részem, de remélem többször nem lesz.

Mondjuk nálam ennek inkább lelki okai vannak.

Másfelől pedig ezt a "szűk" kérdést én sem találom helyénvalónak...

2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hidd el nem csak úgy kipattant a fejemből :) azért kérdeztem mert az egyik fiú ágyba akart vinni mert szűz vagyok és h elvileg jobb lett volna neki...
2013. ápr. 9. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem,én pl kifejezetten nem szeretem a szüzeket...

Bénáznak,félnek,nem tudnak semmit.

A tapasztaltabb lányoknál nincs ez.És azok se tágak.szerintem nincsenek túl tág csajok.Legalábbis én még nem dugtam olyannal.

2013. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem izgatod fel akkor szűk...
2013. ápr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Találkoztam már olyan 15 éves szűzzel, aki tágabb volt a 30-as, 5-gyerekes anyukánál. Pedig ugyanúgy 50-55 kiló közötti és alkatra is hasonló volt a kettő.
2013. ápr. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
BAROMSÁG! Amúgy meg ha a balfäszcsávó ilyen hülye megrögzöttségből közeledik hozzád akkor valószínű hogy a kicsi farka miatt vannak komplexusai :))
2013. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!