Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj, ha a barátom 2...

Nagyon fáj, ha a barátom 2 ujjal ujjaz! Ha többször csinálja, fokozatosan, kevésbé fog?

Figyelt kérdés
1 ujjal simán megy, és élvezem is, már a csúcsra is eljuttatott. Csak próbálkoztunk 2-vel is, azért, hogy mikor lefekszünk egymással annyira ne fájjon nekem, de nagyon rossz volt, rettenetesen fájt, és ezért inkább hanyagoljuk. Úgy voltam akkor vele, hogy csináljuk csak, előbb-utóbb túl kell esnem ezen a fájdalmon, de nem bírtam :S Valahogy lehet enyhíteni a fájdalmon?
2013. máj. 24. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miként fájt? Túl szűk voltál?
2013. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szűk vagyok. :S Mivel még szűz is vagyok, magamat 1 ujjal ritkán, ha ujjaztam eddig, és tampont sosem kellett használnom, mert nem olyan erős a vérzésem. Viszont így nem volt jó :( A 2-t egyáltalán nem élveztem.
2013. máj. 24. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Barátod is béna,ha nem tud úgy felizgatni hogy kellően nedvesedj és kitágulj.

Volt már előtted valakije ?

2013. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt, nem azzal van a baj, hogy nem vagyok nedves, és felizgulva, ez mind megvan, tényleg, csak a 2 nem megy.
2013. máj. 24. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Felizgat előtte eléggé, vagy csak azonnal az ujjazásra tér?

Idővel egyébként jobb lesz. De ha eggyel jó, akkor csinálja eggyel, aztán majd ha kell a kettő, akkor azt úgyis érezni fogjátok.

2013. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehet h.ülye vagyok de ha valaki nedves,automatikusan tágul is,nem ?
2013. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
FElizgat rendesen, mondom, teljesen nedvesedem, csak rettenetesen szűk vagyok. Nem tér rögtön rá, előtte rendesen van minden, hogy nekem jó legyen, figyel rám, ezt is én akartam, hogy legyen 2, mert úgy éreztem menne, de tévedtem, és utána rosszul éreztem magam amiatt, mert nem sikerült :(
2013. máj. 24. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Anno nekem is fájt már a 2 ujj is. Nem emlékszem már, de ennek ellenére a szexnél semmi baj nem volt. Az első behatolás fájdalmas volt (szűzhártya, meg lehet a szűk bejárat miatt is...), de utána már minden rendben ment. Szerintem csak annyit tehettek hogy nagyon ellazít és felizgat a srác. Ennyi. Mindenkinek befér oda, aminek be kell. Ne izgulj :) Maximum még "tágítotok" egy ideig.
2013. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már szűz, de 2 ujj néha nekem is fáj, szexxel meg semmi gond, pedig nagyon is normális méretekkel rendelkezik. Egyszerűen csak más. Úgy csináljátok, ahogy élvezed, ha nem megy, nem kell erőltetni.
2013. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem még először az egy ujj is fájt, aztán fokozatosan megszoktam és a kettőt is. Mondjuk nekem az első néhány szeretkezés is eléggé fájt, de azért túl lehet élni, az érzelmi élményért meg több mint megérte elviselni :) Szóval szerintem csak türelmesen, ha felizgat kellőképpen, akkor nem lesz nagy gáz. Csak hozzá kell szoknia a testednek, és fokozatosan kell csinálni.
2013. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!