Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lesz orgazmus az első szexuáli...

Lesz orgazmus az első szexuális élménynél?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom a srácot és már a csókolózástól is teljesen kivagyok..elkezdte bedugni de nagyon szorítottam a lábammal ezért kicsúszott és nem jutottunk el a szűzhártyámig de már ez is nagyon fájt..a pettinget élvezem de még nem került sor arra hogy addig csináljuk még orgazmusom lesz. Félek hogy annyira fájni fog mikor átszakad hogy nem lesz orgazmusom. Miután átszakad a szűzhártya egyre jobban fogom élvezni vagy ugyanúgy fájni fog ha folytatja?

2013. jún. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Az első az szar lesz, készülj fel, de a többi jobb lesz sokkal. Az első az kínszenvedés általában.
2013. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem valószinű. Szinte senkinek nincs az első pár alaklaommal és nem felttlenül a fájdalom miatt hanem mert még nem tudod mi thogy kell csinálni hogy igazán jó elgyen, de ebbe majd bele fogsz jönni senki sem szexistenként kezdi. AMi nagyon fotnos hogy cak akkor tegye már be ha nagyon fel vagy izgulva, minél jobban fel vagy izgulva annál kevésbé kellemetlen. Ha nem elég nedves az ember akkor még egy nem szűznek is tud kellemetlen lenni. Sőt nekem a mai napig egy pillanatig kellemetlen főleg a mensi utáni első alkalommal, azt mondja a férjem ilyenkor szűkebb is vagyok.
2013. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha elkezdesz szpritani attol még jobban fog fájni.. lazulj el. pettingeljetek addig hogy már te huzd magadraa a csávot mert már nem érdekel semmi csak tolja be a brét..
2013. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy először pettinggel jussatok el az orgazmusig.

Amúgy ha a behatolás pillanatában nagyon fel vagy izgulva, picit kevésbé fog fájni, mert nem szűz nőknek is tud ám fájni, ha még nem állnak odalenn teljesen készen.

Amúgy csak hagyjad neki, hadd tegye be, szorítsd jól össze a fogad, és hajrá, bármi legyen is, legalább egy kicsit fájni fog. Elsőnek akár őt is jól felizgathatod, hogy gyorsan menjen el, mert hiába átszakadt a hártya, kevésbé lesz intenzív, de utána is fájhat, kellemetlen lehet, és ez nem javul, inkább csak órák múlva. Nagyon ,mázlisnak kell lennie valakinek ahhoz, hogy behatolás után már ne fájjon, vagy annyira át tudja magát adni a jó érzéseknek, hogy az apróbb kellemetlenségekről teljesen megfeledkezzen. Olyan is van, hogy valaki annyira nedves, hogy szinte meg sem érzi a dolgot, de ott meg már az szokott gond lenni, ha a tested túlbiztosítva magát a sérülések ellen túl sok váladékot termel, mert akkor már azért nem fogod érezni. Esetleg marad a csiklóizgatás, vagy a simogatás, harapdálás, csókolózás, nem kizárt, hogy jobb legyen. Bármily viccesen hangzik, ez rajtad múlik. A pszichikai és fizikai reakcióidon.

Na jó, nem akarlak ijesztgetni, vagy untatni... A lényeg, hogy pozitívan állj hozzá, szereted a srácot, szereted, amit csinál veled... de ne légy csalódott, ha nem lesz egyből orgazmusod, a legtöbb nőnek nincs az első alkalommal, de majd idővel jobb lesz.

2013. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, egyetértek!
2013. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
Miért szorítottad a lábaddal?
2013. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az első egyàltalán nem fájt! Bár én nagyon féltem hogy fájni fog ezt el is mondtam a barátomnak aki nagyon óvatos volt:) amúgy nekem az elsőnél volt orgazmusom egyszer a másodiknál meg 3X:)
2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!