Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap le feküdtünk a barátnőm...

Tegnap le feküdtünk a barátnőmmel először, mikor el mentem akkor vettük észre hogy félig lecsúszott a gumi, és én fürdés után belenyultam a puncijába és valami színtelen szagtalan (ondó állagú dolog) jött ki. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy még ő még nem tapasztalt ilyet magán. Nagyon megijedtünk, hiszen a gumi nem volt teljesen lecsúszva, kb 5 cm volt me fent. Egy zsebkendőbe töröltük es utána sokáig szaglásztuk de ne volt ondó szaga. (az egyik haverom is mondta hogy ő is tapasztalt ilyet az elsőnél, meg még néha utána, csak ő teljesen biztos volt hogy nem ondó, mert nem ment el benne) Segítséget, és tapasztalatokat várok! Előre is köszönöm.
2013. júl. 2. 02:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már.. az a csajszi saját testnedve volt.. és nem lesz terhes senki..
2013. júl. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Justicar válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Haverom is ezt mondta hogy valószínűleg az az ő test nedve, de akkor is nagyon megijedtünk, hisz ez volt az első alkalom és ő sem tapasztalt még ilyet magán. (inkább a tojás fehérjéhez tudnám hasonlítani, mind az állaga mind a színe után. Szintlen szagtalan nyúlós.)

16 éves.

2013. júl. 2. 02:24
 4/15 Justicar válasza:
35%
Ó, egy kisfiú! Akkor nézzetek még meséket, mert ahogy látom, nem vagytok készek a feladatra.
2013. júl. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, hát igen lehet irigykedni hogy amikor te ennyi idős voltál, esélyed nem volt egy lánynál sem, egyeseknek meg már 16 évesen meg van az első aktus...Egyébként lehet azt mondani hogy manapság rza divat van benne igazság, de ettől függetlenül nem kell a tapasztalatlanok nyakába ugrani és kötekedni, sokan nem tehetik fel ezeket a kérdéseket a szüleiknek, nekik is kell segítség, és nem azért írnak hogy a semmitérő válaszaid olvasgassák!


üdv egy 16 éves fiú

2013. júl. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok neki én is... Egy olyan gyerek, aki még azt sem tudja MI AZ a váladék, minek szexel?!
2013. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
0%
Kísérd el a barátnődet egy nőgyógyászhoz és ott elmondjátok mi volt, a doktor pedig megállapítja hogy nem lesztek szülők. Az elmondottak alapján nem eshet teherbe, ha az anyagod bennemaradt a gumiban akkor meg pláne, amikor kivetted lehetett látni hogy nem-e annyira csúszott-e le higy kijöjjön belőle bármi is, elég pászosak akkor is amikor kicsit lentébb csúsznak.
2013. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
20%

az utóbbi vagyok.

ezekkel a idiótákkal akik ugatnak itt ne törődjél, csak szeresd a lányt, nem csak szexuálisan.

2013. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az az ő testnedve, ha 5 cm-re volt fent az óvszer, akkor a makkodat fedte, tehát nincs gáz :) terhes akkor lesz, ha benne élvezel el és a sperma bekerül a vaginába, onnan átverekedik a méhen keresztül a petevezetékbe , hogy a petevezeték felső harmadában a megtermékenyült petesejttel találkozzon (erre van 24 órájuk, utánna a szegény kicsi petesejt szétesik) és megkezdjék közös életüket :) ugyebár ennek van egy időszaka, a folliculáris fázis után jön az ovuláció, elindul a petesejt a petefészek felé hogy találkozzon a spermiummal, ezen időn kivül hiába élvezel bele és hiába kerül be a petefészekbe, elméletileg nem lesz terhes. De hogy a dolog ne legyen ilyen egyszerű, mig a petesejt max 24 óráig él, addig a spermium 5-7 napon keresztül képes életben maradni a petefészekben- és ha ez idő alatt válik le a petesejt és indul el a petefészekbe, hát találozhat a még életben lévő spermiummal :) és jön az áldás, hogy ez jó vagy nem, már csak nézőpont kérdése. Megpróbáltam érthetően fogalmazni, mert gondolom elég fiatal vagy, én azt tanácsolom hogy az ilyen dolgokkal azért legyetek tisztában, mert nemhiszem hogy jelenleg jól jönne egy baba (korotokra gondolok). Hajrá, és csak ügyesen! egy orvostan hallgató
2013. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokkal okosabb lettem. :)

Akkor a fullicoláris fázis az a menstruáció után bekövetkezte 14 nap?

Mert a 14. az az ovulációs nap? Régebben olvastam erről ennyire emlékszem. :D

2013. júl. 4. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!