Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Találhatok valaha szűz lányt...

Találhatok valaha szűz lányt a mai világban 28 évesen?

Figyelt kérdés
Nekem fontos, hogy a lány szűz legyen. Nem tudnék olyan lánnyal lenni, akit már más férfi érintett, egyszerűen undorodnék tőle. Az a lány CSAK az enyém legyen és az is maradjon
2013. júl. 2. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert egy önző disznó vagy.
2013. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Max a 13 évesek között...de azt meg nem ajánlom, illetve büntetik is...
2013. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Korombelire gondoltam inkább
2013. júl. 2. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek 21 eves szuz lanyt is szoval szerintem meg van esely, nem minden 20-on evest "kaptak" mar el.
2013. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most az, hogy nincs kiírva mindenki homlokára, nem jelenti azt, hogy valaki 20-on felül már nem szűz. Nagyon is sokat ismerek, csak senki nem szereti reklámozni.


L

2013. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Előfordulhat, de sajnos az nagyon komoly pszichés problémákra utal, nagy valószínűséggel az illető hölgy alkalmatlan lesz tartós párkapcsolatra.

Az egészséges felnőttnek a szex pontosan annyira fontos, mint az evés, ivás, alvás. Persze nem a napi partnercserére gondolok, hanem arra, hogy ha valakinek párja van, akkor igenis kell a szex. Ha nem kell, ott baj van. És 28 évesen az ember normális esetben túl van 1-2 sikertelen kapcsolaton. Ez nem bűn, és semmi undorító nincsen benne.

2013. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg 28 évesen már elgondolkozhatnál azon, hogy mit jelent szeretni valakit. A szeretet nem szab feltételeket, elfogadja a másikat olyannak, amilyen, a múltjával együtt.
2013. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 28/N vagyok és szűz, bár úgy tűnik, hogy már nem sokáig, mert most van valami alakulóban. Aki azt írta, alkalmatlan a tartós párkapcsolatra az ilyen hölgy, azzal azért vitatkoznék. Igen, vannak problémáim, ami ez a helyzetet okozta, de járok szakemberhez, és egyre jobban dőlnek le a falak. Azért, mert sokáig szűz maradtam, nem hinném, hogy egy életre magányos maradnék.


Szóval, kérdező, akad még ilyen nő, ha nem is túl sok. Több barátnőm huszonévesen kezdett szexuális életet élni.

2013. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm szépen a 6-os véleményt, ******* jól esett...

amúgy itt vagyok én,egy 21 éves szűz csaj....

( tényleg igaz, nem kamu)

2013. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Önző vagy. De lehet, hogy nem csak önző, hanem buta is. Ha valaki korábban szeretett valakit, tehetett róla? És ha sikerült közel kerülnie hozzá és ölelte-csókolta és szeretkezett vele, hát, így működik ez, ha szeretünk valakit, szeretjük megérinteni. Te valószínűleg még senkit nem szerettél soha. És ha így állsz hozzá, téged se nagyon fognak.
2013. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!