Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Feltettem egy szüzességi...

Feltettem egy szüzességi kérdést és 11 levelet kaptam itt. Miért szeretik az itteni pasik a szűz lányokat, az életben meg rosszul van tőlünk mindenki?

Figyelt kérdés

Itt meg csomó ajánlat, meg ilyen-olyan jó a szűz csaj. Én utálom már hogy szűz vagyok :D de írják hogy "nagy kincs vagy" meg mennyire jó a szűz lány. Eddig 2 pasi akivel randiztam ők mikor megtudták kidobtak...


Most akkor hogy van ez?


2013. júl. 4. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a 2 pasi valószínűleg csak megd.gni akart.

Az már más kérdés, hogy azok is, akik privátot írtak:D

2013. júl. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolod, a való életben is sokan ezt nagy értéknek tartják, és marhaság, hogy rosszul van tőle mindenki.

Az alapján meg ne általánosíts, hogy összefutottál két lyukra játszó kanos perverzzel.

2013. júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azt bizonyítja, hogy rossz helyen keresgélsz.
2013. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz pasit fogtál ki. Nekem is teljesen odáig volt az exem, mikor megtudta, hogy még szűz vagyok, teljesen másképp viselkedett velem, és megköszönte nem egyszer hogy "neki adtam", 7 évig voltunk együtt.
2013. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát, aki kidob, miután megtudta, hogy szűz vagy, az még valahol "tisztességesebb" is annál, aki annak ellenére is átmenne rajtad, hogy szűz vagy, lást itteni privát üzenetek. Nem hinném, hogy mind a jellem bajnokai...

Amúgy meg úgy van, hogy randizgatni kell, amennyire lehet, megismerni a másikat az első alkalom előtt, hogy lehetőleg olyan emberrel gyere össze, aki megérdemel, és tényleg szeret (szüzesség ide vagy oda).

Amúgy én is szűz voltam még 21 éves koromban, mikor összejöttem a jelenlegi párommal. Nyilván jobban örült, mintha azt mondtam volna, hogy "drágám, gratulálok, te vagy a 100. nyertes", de azért nem sírta el magát örömében :D A szüzesség önmagában még nem tesz erényessé/jobbá egy nőt, egy-két komoly kapcsolat után is lehet "nagy kincs" a lány, míg akár el is kurvulhat, ha belejött a dolgokba :)

2013. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 11-ből minimum 10 reménytelen szűzfiú, akik egyszerre kapnak vérszemet ha vhol felfedi magát egy szűz nőnemű:D
2013. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!