Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csúnya dolog, ha egy idegen...

Csúnya dolog, ha egy idegen fiúval vesztem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Tud-e egy idegen fiú is gyengéd lenni hozzám,vagy csak akivel hónapokat járok?


Én nem vágyom kapcsolatra,szeretgetésre,virágcsokrokra,romantikázásra,randikra,meghitt vacsorákra..


18 éves vagyok és 2 pasim volt már,de olyan erőltetettnek érzem ezeket..úgy is tudom ,hogy a pasik csak dugni akarnak és én is .


18/ szűz vagyok


Az a tervem,hogy egy idegennel vesztem el és vele dugópajtik is lehetünk ,ha jó volt vele az első.


NEM KÉREK PRIVIKET,MERT NEM ISMERKEDEM ITT


2013. júl. 29. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu a kérdés, de ha nem, akkor az a véleményem, hogy nem csúnya dolog, csak eléggé szokatlan ez a gondolkodásmód egy szűz lánytól.
2013. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz szerintem :D

Amúgy tud egy idegen is gyengéd lenni.

2013. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jaaaj :D Miért hiszi sok ember a kérdéseimre ,hogy kamuk?

Ennyire furcsa a gondolkodásom?

2013. júl. 29. 18:43
 4/13 anonim válasza:
Azzal feküdlj le akit szeretsz mert később megbánhatod
2013. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nah ez meg a másik,"akibe szerelmes vagy azzal feküdj le először" ..... úgy sem leszünk életünk végéig együtt...nem mindegy akkor? Én úgy is vágyom majd mással is dugni és ennyi...
2013. júl. 29. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd, ez nem jó, arra gondoltál már, hogy mi lenne akkor ha a srác akivel "dugópajtik" lennétek elkezdene dolgokat terjeszteni rólad? Mi lenne akkor ha mindenki azt hinné, hogy egy olcsó qurva vagy? Ha elkapnál tōle valamilyen betegséget vagy éppen teherbe ejtene, csak mert szerintem tuti, hogy nem segítene meg támogatna téged (akárhogy is döntenél). A szüleid, barátaid mit gondolnának ha kiderülne mit tettél?

Gondolj a következményekre mielōtt cselekszel!

L

2013. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem csúnya dolog szerintem. én az egyik fiú barátommal veszítettem el akivel nem voltam együtt. aztán 3 hónapig szexkapcsolatba voltunk:) jo dolog. de azért ha olyannal fekszel le akit szeretsz akkor úgy tényleg sokkal jobb:)
2013. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neked nem kell a romantikázás, csak dugni akarsz, akkor csináld azt :) Csak szólj a partnernek, hogy szűz vagy, nehogy ajtóstól rontson be a puncidba :P
2013. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mai világban nem gáz :D
2013. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha itt nem lehet téged megismerni, akkor hol igen? :D
2013. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!