Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet az első eggyütlét...

Hogyan lehet az első eggyütlétre felkészülni?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok tanácsokat, hogy mit hogyan csináljak

17/L


2009. okt. 28. 20:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Szia legyen nálad óvszer, fürödj előtte, szőrteleníts, és tiszta fehérneműd legyen( ez gondolom alap) nyugodj meg és bízzál a párodba... :) Sok sikert!

L/17

2009. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyet kérdezel, akkor szerintem még várj a dologgal. Nem biztos, hogy fel vagy rá készülve teljesen.(nem rossz indulatból mondom, az első a legmeghatározóbb) Erre szerintem nem lehet nagyon készülni, az ember vagy megérett rá vagy nem. Csak ötleteket leshet el, és olvashat különféle oldalakon.
2009. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Andrewka ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt alapkövetelmény.

De lélekben te is kívánd, különben nincs értelme az egésznek, ha bízol magadban és az érzéseidben csak akkor vágj bele.


22/f

2009. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagyon feszült vagy 1-2 korty likőr is segít :))
2009. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

ahogy láttam 17éves vagy.hát én csak 14 de az első együttlétre nem igazán lehet felkészülni guminak sem MUSZÁLY álad lenni csak a barátoddal előző este msn en pl.beszéld meg hogy legyen vagy vmi:D

szerintem te is féélsza ttol h fájni fog vagy valami...igaz???énis nagyon féltem de csak egy kicsit fáj alig érzed

sok sikert;)

2009. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Megbeszelni elore...ah azt szerintem elegge fura dolog.Szerintem az kene jojjon magatol...ha erzitek,hogy elegge felvagytok izgulva..
2009. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Szétrakod a lábad. Ja persze a ruháidat célszerű levenni előtte!
2009. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát én 52-es szilvát ajánlanék 3 pohárkával, azt leoblíted 2 dcl meggyborral és a frenetikus szex hányással fuszerezve máris garantált...
2009. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz ha megbeszélitek előre hidd el nekem;)

am utolsó noon gusztusos;)(y)xD

2009. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
szerintem az nem jó ha megbeszélik előre....szerintem ez akkor jön amikor jön,amikor már mindketten fel vannak rá készülve és megbíznak egymásban..
2009. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!