Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm 17 éves és még...

A barátnőm 17 éves és még szűz, de vagy 1 hónapja elkezdett egy barátjával járni, és kipróbálták a szexet. A barátnőmnek fájt és abbahagyták! Félek, hogy többet nem akar majd szexelni a barátnőm, mert fél tőle. Ez megeshet?

Figyelt kérdés
de a pasi tegyük hozzá már nem szűz!
2007. szept. 27. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy fájt neki, még nem teljesen ment el az egésztől kedve. A legtöbb lánynak fáj az első alkalom, de egy odaadó, figyelmes partnerrel.... :)
2007. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
biztos,hogy nem megy el a kedve a szextől mert ahhoz valami nagyon dúrva dolognak kéne történnie vele.
2007. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%
A lányok 90%-nak fáj az első együttlét, ha nem is fizikailag, de lelkileg az izgalom miatt kellemetlennek érzik. Ezért szokták mindenképpen ajánlani szűz, de már abban a korban járó lányoknak hogy kezdjenek el tampont használni menstruációkor, ezzel együtt a saját testüket is jobban megismerik. A lényeg az hogy első együttlétkor nem szabad kapkodni.De a kedve nem hiszem hogy elmegy a barátnődnek!
2007. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%
en is remelem, mert en voltam a tettes ...
2007. szept. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát, elmondom, hogy énis így voltam. Nekem is nagyon fájt, és nem csak az első...Pedig iszonyatosan imádom a barátom, és tényleg akartam. Idő kell, bizalom, és minden rendben lesz... Egy hónap még elég kevés idő, több összeszokás kell, rengeteg beszélgetés, és tapasztalás hogy melyik félnek mi a jó. Minden rendben lesz, ha tényleg az a srác az aki az igazi.
2007. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán inkább a petting vizein kellene a barátnődnk eveznie egy ideig. Élvezet ott is van, és ugye a szexben az a fő. Ha már a sok petting alatt megismeri a saját testét és a barátjáét, akkor sokkal zökkenőmentesebben megy majd a behatolás.


A pasi meg azért kicsit lehetett volna türelmesebb is. Nem kell mindjárt a lényegre térni. Hosszú előjáték, vagy pár alkalommal petting csak. És utána nincs ez a szánom-bánom....

2007. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Én csak olyankor szoktam bedugni ha már 3 ujjnyira (itt nem az angol mértékegységet kell érteni ;) ) kitágult a lánynyak. Addigra már remélhetőleg a sokadik orgazmuson túl van, így biztosan jó napja lesz. :) Ugyanakkor a nedvesség is nagyon fontos, és a megfelelő póz. Ha gumit használtok akkor lehetőleg olyat amin extra adag nedvesítő van.
2007. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőmmel 4.szerre tudtunk ugy együtt lenni hogy kibirja hogy ne fájjon neki annyira! Nem ment el tőle a kedve eggyáltalán!
2008. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%
Teged miert erdekel a baratnöd maganelete?
2009. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2007-ben is voltak tudatlanok ahogy látom.


Az hogy használ vagy sem tampont az semmit nem számít.

dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!