Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ellenállhatatlan?

Ellenállhatatlan?

Figyelt kérdés

Még nagyon korai fázisban vagyunk.

Szüzek.

Kicsit korainak érezzük, de nem bírunk ellenállni a másiknak.

Szerintetek érdemes viszonozni a közeledését?


Vagy később megbánhatja, hogy megtörtént?


Lányok válaszát várom, akik hasonló cipőben jártak.

Mit tapasztaltatok?

Megbántátok?


2013. aug. 30. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg,hogy korán megtörtént.Hiszen nagyon szerettük egymást,3 évig együtt is voltunk.Lehet,hogy sokan el fognak ítélni,de 15 éves voltam és 4 és fél hónap után feküdtünk le.
2013. aug. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem bántam meg, pedig nagyon fiatal voltam, de az akkori baráyomat nagyon rég óta ismertem, megbíztam benne, igazán szerelmes voltam belé. A mai napig úgy érzem, hogy tökéletesebb emberrel nem is történhetett volna meg. :-)
2013. aug. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Kicsit korainak érezzük, de nem bírunk ellenállni a másiknak"



Ha korainak érzitek, akkor az az is.

2013. aug. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bizonyára eljön majd a pillanat, amikor már nem lesz kérdés, hogy lefeküdjetek-e. ameddig az, addig szerintem még várjatok. nem kell egyből szexelni, ott van a jó kis pettingelés. ismerjétek ki egymást és az nem csak abban segít, hogy felkészüljetek a szexre, hanem abban is, hogy amikor eljön a pillanat, jobban fogjátok tudni mit szeret a másik és nem csak feszengtek majd.
2013. aug. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 viktor123456 ***** válasza:
Szerintem meg ne lacafacázz. Be neki a lompit. :-)
2013. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!