Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A valóságban is létezik hogy...

A valóságban is létezik hogy olyan jó külsejű fiúnak mint az Éjjel-Nappal Budapestből Lali nem sikerül becsajoznia?

Figyelt kérdés
Vagy az egész csak médiás túlzás és a valóságban csak az alacsony, csúnya és szegény fiúk maradnak szüzek 25 évesen is?

2013. okt. 8. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"csak az alacsony, csúnya és szegény fiúk maradnak szüzek 25 évesen is?"

Én magas vagyok, pénzem is van, csak csúnya. Ennyi is elég a szüzességhez.

2013. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lina93 ***** válasza:

Szerintem ez a személyiségen múlik...

Hiába néz ki valaki jól, ha egy bunkó, beképzelt majom.

Viszont, ha valaki kevésbé jó külsejű, de a személyisége rendben van, az sikeresebb lehet, így azt gondolom, hogy létezik ilyen.

2013. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mirk ***** válasza:
Az alacsony, csúnya és szegény fiúk sem maradnak szüzek.
2013. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
pont ez a baj, h az ilyen korú szüzek csak a szexre hajtanak és nem párkapcsolatra, és sokszor ezért kapnak kosarat.
2013. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lina93, mit értesz bunkó, beképzelt majmon? Olyanok, mint VV Christofel volt? Mert neki nem kevés csaja volt csak azért mert jól néz ki de mellette még sötét, unintelligens és agresszív is.
2013. okt. 8. 15:59
 6/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem túlzás a dolog. a jó külső az kevés. ez olyan mint az autó. hiába néz ki jól az autód, nem fog előnyhöz juttatni a csajoknál ha nem indul el.
2013. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

középmagas, vékony, szegény, szánalmas, csúnya, nyomorult, nyomorék, egy selejt, a társadalom selejtje vagyok...és szűz.

De már nem érdekel....ez az univerzum miatt van, mert bevonzotta nekem ezt. Lehet, hogy régen 4 vagy 5-száz évvel ezelőtt az egyik ősöm egy kéjgyilkos volt és most az a sok rossz amit az a kéjgyilkos ősöm elkövetett most az mind rám hat ki.


Vagy lehet, hogy Isten csinálja ezt velem, mert nem hiszek benne és ezért kell így szenvedjek magányosan, az egyetlen dolog ami megnyugtat az a fájdalom.


De lesz-rom.....bekaphatja a f-szomat Isten is és az univerzum is.

2013. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lina93 ***** válasza:

Akár erre is.

De azért gondolj bele.. annál a nyominál ott van a pénz is... néhány leányzónak ez pedig elég nagy motiváció.

Egyébként meg ismerek olyat, aki nem csúnya, mégis állítólag egy lánnyal sem volt még dolga, mert eljátssza mindenkinek, hogy ő milyen vagány, mennyi nő volt meg és társai + még bele is kavarodik a sok hazugságába.. (26 éves)

Tudok egy másik személyt is, aki 24 éves, neki volt barátnője, de addig nem jutottak el, mert egy önző, bunkó srác, normálisan nem tud bánni a lányokkal sem, mert ha kicsit meg van sértve, akkor azonnal elhord mindenféle rohadt k*rvának (saját tapasztalat), állítólag még mindig szűz...

Ez elég visszataszító és szerintem nem csak ők vannak ilyen helyzetben..

2013. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4-es: Ezt úgy mondod, mintha más ember 14 éves korától nem csinálná ugyanezt és dugna meg 50-100 csajt is az alatt, amíg a 25 éves szűz egyet sem.


Ha csak a szex a célja mert nem akar MÉG megállapodni, ki akarja élni magát, akkor miért kéne egy lány lelkét széttaposnia azzal, hogy hónapokig hitegeti őt, hogy tényleg szerelmes belé?

2013. okt. 8. 16:46
 10/19 anonim válasza:
83%
Szerinted VV Cristofel jól néz ki? Milyen világban élünk...?
2013. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!