Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne ezt csinálnom? 21L

Figyelt kérdés
Szóval én még szűz vagyok. Megismertem egy nálam pár évvel idősebb fiút, aki nagyon szimpatikus, nagyon tetszik. Azt mondta, én is neki. Úgy néz ki, összejövünk. Magamtól nem igazán akarnám elmondani, hogy még szűz vagyok, maximum ha rákérdez, akkor nem hazudok neki. A korom miatt nem akarom, hogy hülyének nézzen, hogy még nem szexeltem. Tehát gondolkodtam azon az elméleten, ha vennék egy vibrátort, és azzal kényeztetném magam az első szex előtt, hogy ne fájjon, ne vegye észre, hogy épp akkor veszítem el. Ha meg is tudja, mert rákérdez, akkor is legalább ne kínlódjon velem, hogy ott nyüszítek alatta a kellemetlenségtől. Magyarul előre bejáratnám magam a saját technikámmal. Mit gondoltok?
2013. okt. 18. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség.
2013. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Indokokat is várok, köszi.
2013. okt. 18. 19:08
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Rossz ötlet. Lehet, sőt valószínű a vibrátor nagyobb örömet okozna mert ugye az lenne az első dolog ami konkrétan azzal a céllal hatol beléd és meglehet mikor a szexen lesz a sor koppansz, hogy ez nem is olyan jó.
2013. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

ha nem csak úgy jössz vele össze, pl. azért, mert ciki, hogy nincs párod, vagy meg akarsz szabadulni a szüzességtől, hanem igazi szerelemből, akkor nem fogsz nyüszíteni.

másrészt 21 évesen nem ciki szűznek lenni. az a ciki, hogy 16 évesen valaki a 8. pasin van túl...

2013. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
hidd el nekem, hogy annyira fájna, hogy saját magadnak nem lennél képes jobban benyomni
2013. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nagyon rossz ötlet.

Azon túl, hogy szerintem összeszarod magad a fájdalomtól, nem is lesz túl romantikus később arra visszaemlékezni, hogy "igen, ez a vibrátor vette el a szüzességem, de szép is volt".

2013. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne hülyeség??????????????????

Inkább öröm, hogy te nem adtad el magad valami kapcsolatért. Becsüld meg magad, és nem gondold, hogy ez gáz!!!!! 19F

2013. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség..a vibrátor pénzbe kerül,én megcsinálom ingyen.
2013. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem jó ötlet.

Általában nem csak a legelső alkalom fáj, a következő két-három sem minden esetben kellemes. (Nekem mondjuk másodszorra már csak az első pár percben fájt, de egyénfüggő). Szóval, gyorsan lebuknál.

Komolyan egy vibrátorral szeretnéd az elsőt és nem a férfival, akibe szerelmes vagy (jó esetben)?

Ha megfelelően el tudsz lazulni, és bízol a partneredben, a fájdalom minimálisra csökkenthető. Egy vibrátorral ez esélytelen.

Ha nem csak szűz vagy, de tapasztalatlan is, arra akkor is rájön, ha nincs meg a szűzhártyád.

Ennyi kis kellemetlenséget, vagy ahogy te fogalmaztál "kínlódást", meg mindketten el tudtok viselni, ez olyasmi, amin csak egyszer kell túlesni.

Félsz, hogy zavarja az idősebb pasit, hogy szűz vagy?

Én 19 voltam, mikor elvesztettem, a párom 26. Végkép nem zavarta, sőt, elmondása szerint jólesett neki a tudat, hogy ő volt az első számomra.


19/L

2013. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tök gáz vagy. Nem hogy megélnéd a szüzességed elvesztését. Én 20 évesen vesztettem el, de eszembe nem jutott volna ilyen baromság :S

Meg amúgy is szerintem simán valld be neki, majd ha komolyabbra fordulnak a dolgok. Szerintem ez pont egy szép próba arra, hogy vajon akkor is kellesz-e a férfinek. Valamint nem kell túl hamar elmondani neki, hogy ne is azért kellj neki, mert ő akar lenni az első...

2013. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!