Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex a szülők tudta nélkül?

Első szex a szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés

17 múltam, több mint 2 éve együtt vagyunk a barátommal, teljesen normális kapcsolat. 2 évig várt rám (még tovább is képes lenne, de én már készen érzem magamat az alkalomra), szóval már megtörténne a dolog az elkövetkezendő hetekben. A probléma csak az, hogy a szüleim abnormálisnak tartják, hogy egy gyerek a házassága előtt szexuális kapcsolatot létesítsen akárkivel is, ha meg mégis, akkor 17 évesen, az úristen milyen korán van.

Lehet, hogy "gyerekfejjel" én vagyok túl naiv, de szerintem rájöhettek volna már, hogy nem azért van velem a barátom, mert csak arra megy ki neki a játék, nagyon szeret és én is őt.

A másik ok, hogy mi van, ha nem ő lesz a férjem, akkor meg fogom bánni, hogy vele veszítem el. (Egyáltalán nem szeretnék férjet, vagy max. nagyon későn, szóval ez nekem annyira nem befolyásoló...)

Ha megtudják, hogy belevetem magam (természetesen ésszel) ebbe az életbe, el sem tudom képzelni, mekkora balhé lesz.

A barátomnál terveztük, mivel nálunk lehetetlen, rendszeresen bejönnek a szobámba, hogy lássák, mit csinálunk.

(Régebben beszéltem már erről velük, akkor még 16 voltam, teljesen kiakadtak, hogy én majd szeretnék ilyet...)

A barátoméknál, ketten lennénk, de mindig megkérdezik itthon, hogy mit csináltunk, otthon voltak-e a szülei. Hazudni nem akarok a szüleimnek, hogy otthon voltak, de ha megmondom az igazat, veszekedés...

Mit tegyek, valaki volt már ilyen helyzetben? Aki tud, segítsen kérem... Köszönöm!



2014. febr. 2. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Balhé lesz, de majd elfogadják :)) Meg kell mutatnod, hogy fenőttél, ha nem teszed, mindig próbálnak még egy kicsit tovább lenyomni a gyerekkorba :) Ne hagyd, hogy tele legyél olyan gátakkal, amit csak a neveltetés pakol rád, de semmi értele nincsen!!! Nem kell ész nélkül szexelni, de tabukat állítani sem. A tapasztalat meg jobb is, mint hogy enélkül mész férjhez, aztán rámegy egy házasság, mert rossz vagy az ágyban! :P
2014. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Titkoljátok előlük, mert még képesek eltiltani titeket egymástól. Az ostoba szülők ilyenek sajnos.

Egyébként pedig kellemes szeretkezéseket kívánok, úgy normális ahogy ti akarjátok, nem úgy ahogy a prüd szüleid.

2014. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha megteszed visszafordítani nem fogod tudni!

Igazából ha te szeretnéd már akkor nyugodtan, hisz életkorod alapján már nem vagy olyan kislány. Ez az élet rendje, hogy a fiatalok szexelnek a házasság előtt is. Aki kibírja szex nélkül a házasságig az impotens! :)

hajrá aztán ha úgy érzed tálalj ki a szüleidnek!

Ne félj tőlük, megértik, hogy viszket már a pöcköd!

2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk nem ilyen vaskalaposak a szüleim (ne haragudj, nem bántó szándékkal írtam), de én se számoltam be az első szexről nekik, semmi közül hozzá. főleg, hogy apámnak volt- azt hiszem én is ilyen 17-8 év körüli lehettem- egy olyan megnyilvánulása, hogy "tudom én, mit csinál a lányom, egész nap csak számítógépezik, és még fiúkkal is beszél!" :D

nem kell hazudnod, csak mondd azt, hogy bár a szülei nem voltak otthon, megnéztetek egy filmet, társasoztatok, mittudoménmit, amit különben is csináltatok, csak hagyd ki a részletet, hogy le is feküdtetek. semmi izgulás, semmi ilyesmi, mert az azért gyanús lehet.


17 évesen amúgy még én se akartam férjet, se gyereket, most, 21 leszek, és hát, bevallom, már nagyon szeretnék mindkettőt. szóval ez még változhat (bár nem garancia, hogy fog is, természetesen). de nem a mostani barátommal veszítettem el, mi több, még csak nem is szerelemből vagy nem is kapcsolatban, de egyáltalán nem bántam meg. a tapasztalatot sose bánd, jó vagy rossz, lényegtelen, mert ettől leszel az, aki, és ez csak segít végigjárni az Élet rögös útjait :) így még ha nem is ő lesz a férjed (vagy éleettársad vagy akárkid), akkor sem feltétlenül kell bánkódnod azért, mert ő vette el a szüzességed. most szereted, készen állsz rá, neki akarod adni, szerintem egyáltalán nem követnél el egy hibát, amit később meg is bánhatnál. sőt. :)

2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja!
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Moszuke ***** válasza:

hát semmiképp nem kell erről tudniuk.

sok fejfájástól megkíméled magatokat.


a szüleid elérték, hogy erről nem lehet velük beszélni. ez nem a te hibád.

2014. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

részvétem :/

elég durva...


miért kéne megtudni a szüleidnek? megkérdezik, hogy otthon voltak-e a szülők. mondod, hogy nem, megkérdezik, hogy volt-e valami. mondhatod viccesen, hogy akkor nem mertél volna hazajönni, aztán menj be a szobádba és kész.:)


17 évesen, két éves kapcsolattal tuti, hogy készen álltok rá! :) megbánni nem fogod, ez tuti. én is szakítottam már az első pasimmal, és nem bántam meg, hogy vele vesztettem el.:) akkor éppen nagyon szerettük egymást! :)

18/L

2014. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyermekeim, áldásom rátok! Csináljátok és ne felejtsetek el védekezni. A drága szülők belegondolhatnának, hogy melyik a jobb? Tudni, hogy lefekszenek de biztonságosan csinálják, vagy csak hinni, hogy nem de közben meg igen? Egy életkor vagy szellemi érettség felett felesleges tiltani, csak összeveszéseket és bizalmatlanságot generál.
2014. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

szegény csávó... két évig... szerintem ha lenne egy 17 éves lányom akinek két éve barátja van még gyanús is lenne ha nem csinálnák. de komolyan.

amúgy: veszekedés. és akkor? bevarrni nem fogják...

2014. febr. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy tegyetek be a háttérbe kamu filmet, ha kérdezik mit csináltatok, csak filmet néztetek, még azt is meg tudod mondani, hogy mit. Fű mennyi filmet láttam vagyis nem láttam így az első kapcsolatom idején. A kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. És nem kell róla tudniuk a szüleidnek, hogy elvesztetted. Az enyémek azt hitték már rég elvesztettem, amikor megint a fejemhez vágták, akkor közöltem velük, hogy nem, még csak nem rég volt. Elképedés, utána nem mondogatták. Mondjuk nálunk nem is tiltották csak folyamatosan jöttek a nehogy ketten gyere haza (gyerekkel a hasban) szöveggel. Ha nem mondod el, hogy "túl vagy rajta", az nem hazugság, csak akkor ha konkrétan rá kérdeznének, hogy szűz vagy-e még és nemmel felelsz.


Szóval hajrá előre, felelősségteljesen (fő a védekezés) de élvezzétek ki egymás társaságát :)


23N

2014. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!