Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok és még...

17 éves fiú vagyok és még szűz. Olyat halottam, hogy a pasik hamar elmennek az elő szexnél. Mit tehetnék az ellen hogy ne élvezzek el hamar az elsőnél?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyújts el a hokizás idejét 1 órára.
2014. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már megtörtént
2014. febr. 6. 21:23
 3/7 anonim válasza:
100%
Nagyon semmit. Csináljátok aztán elmész,gumicsere és lehet folytatni,vagy próbáljátok olyan pózban és tempóban csinálni,hogy minél tovább bírjad.
2014. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Amikor először szexeltünk a barátnőmmel boroztunk előtte és meghökkentően sokáig bírtam 2x elment míg előtte 2 nővel feküdtem le és közülük egyik se ment el többszöri alkalom után sem.

Megkérdezzem sógornőmtől h szerinte a bor miatt lehet erre azt mondta bátyám is tovább bírja ha előtte boroznak és mind1 h fehér vagy vörös

Vagy h a csaj szőke vagy barna...

2014. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Amikor egyre gyakrabban szexelsz, szépen elmúlik ez a probléma!
2014. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem természetes hogy az elsőnél gyorsan elmész, mégis csak más hogy berakod a lánynak vagy hogy a kezeddel...
2015. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok, és még mindig hamar elélvezek. De nekem legalább nehezen áll fel, és hamar konyul. :-)
2015. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!