Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan érző szívű...

Vannak olyan érző szívű lányok, akik felkarolnak szűz srácokat, netán még össze is jönnek velük?

Figyelt kérdés
A kérdésem elméleti kérdés, nem itt akarok ismerkedni és nem így! Létezhet ilyen lány, vagy mindegyik az alfahímeket keresi?

2014. febr. 18. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
érző szívű van... de vérző szívű még több...
2014. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek. Sőt, télapó sincs. Sajnálom.
2014. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

:(


Nem vagyok jó tanár...szeretem ha jól kielégítenek, úgyhogy nem hiszem....Bocs

2014. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is tudnia, hogy szűz vagy? Ismerkedj úgy, mintha nem lennél az... voilá!
2014. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha szánalomból "felkarolna" egy lány. Te miért nem???
2014. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi az, hogy felkarolnak? ha szerelmes leszel valakibe és ő is beléd, megtalálod a párodat, akkor együtt leszel vele és pont. a 'felkarolás' szó olyan, mintha sajnálatból kezdene el egy lány járni veled. ugye nem erre vágysz? egyébként szerintem a legszebb dolog, ha mindent együtt fedeztek fel, mivel elméletileg azzal kéne lefeküdnöd, akibe szerelmes vagy és akivel együtt is maradsz.
2014. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Álmodj, királyfi...
2014. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt akkor teszik, ha éreznek irántad valamit. Ne sajnáltasd magad amiatt, hogy még szűz vagy, mert akkor nem fog menni az ismerkedés!
2014. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
41%
Olyan lányok azért még lehetnek (vannak is), akiknek izgi egy szűz pasi, hogy elsők lehetnek nála.
2014. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Naná hogy vannak, úgy hívják őket hogy prostituáltak. Azok majd jól felkarolnak. Persze hogy összejöhess velük azért keményen cálázni kell. Még a szűz csajok is kiröhögik a szűz fiúkákat. Jobb ha kussolsz ha még ne láttál p***it.
2014. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!