Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belemenjek egy alkalmi találko...

Belemenjek egy alkalmi találkozgatós kapcsolatba vagy sem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szinte gyerekkorom óta ismerek egy srácot, sosem voltunk közeli barátságban hiszen 6 évvel idősebb nálam. Ő most 22 én 16 vagyok. Mostanság egyre többször beszéltünk/futottunk össze és elkezdtünk találkozgatni.


Az alap probléma az hogy ő ilyen "titkos" kapcsolatot szeretne, mert sokan nem örülnének a köztünk lévő dolognak és hogy már volt rossz tapasztalata fiatalabb lányokkal. Szerinte nem csak a szexről szólna hanem elmennénk különböző helyekre..stb.

A következő bökkenő hogy még szűz vagyok, és nem túl sok tapasztalatom vagy ilyen téren.


Pro: -Tapasztaltabb srác, és sok mindent

jobban ki tudok vele próbálni.

-Önálló, és nem kell pátyolgatni.

-Alapjában véve rendes srác.

-Nem igazán hiszek ebben a "várd meg a

nagy szerelmed és neki add oda magad"

dologban.


Kontra:-Egy kicsit félek hogy kihasznál

-Gátlásosnak érzem magam ezzel kapcsolatban

mert arra lettem nevelve hogy ez rossz dolog.

És valahogy most jön ki rajtam ez a

feszélyezettség.

-Annyira nem jön be nekem ez a bujkálás,

és egy kicsit hiányolom a bensőségesebb

kapcsolatot.


Összegezve van némi ráció a dologban, de bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban. Mármint nagyon sok fiú jobban preferálja az ilyen típusú "kötetlen" kapcsolatot, de én perpillanat nem tudok vele mit kezdeni. Lehet sokat tudnék tanulni belőle szexuális téren, de kissé személytelennek érzem.

A sráccal voltak már apróbb dolgok (csók/simi/ujjazás) és most jönne az a bizonyos első.


A véleményeteket szeretném kérni ezzel kapcsolatban. Hogyan cselekednétek? Érdemes belemennem?


Köszönöm!



2014. márc. 2. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

ha te bevállalnád ezt így, akkor semmi akadálya, de azért egy dolgot ne felejts el: sose tudhatod hogy csak kihasználni akar-e

akármennyire kedves, vagy aranyos veled, simán kihasználhat

ha egy srác csak arra hajt hogy lefeküdjön veled, nyilván igyekszik kedveskedni ahogy csak tud, hogy odaadd magad neki

semmiből nem tudhatod előre hogy nem használ ki

szóval ennyi rizikó van benne

2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon érett lehetsz, ha egy csomó ismeretlen emberre bízod a döntést...
2014. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

16 évesen olyannal akarod elveszteni akibe nem vagy szerelmes?


Ha nem zavar hogy kihasznál akkor nyugodtan.

2014. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Nem rájuk bízom csak a véleményüket kérem ezeknek az ismeretleneknek.
2014. márc. 2. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A képlet egyszerű: a pasi nem akar felvállalni, mert nem vagy elég szép, viszont szexre jó lesz a szűk kis... Szóval jó leszel. Ha van egy kis eszed, vársz arra, aki legalább minimális tiszteletet tanúsít feléd.
2014. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös válasza teli találat!
2014. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az élet már csak olyan, hogy ha nem vele, majd belemész egy sokkal rosszabb végű dologba...

"csók/simi/ujjazás" volt már, azok alapján el kellene tudnod dönteni, hogy kellemes volt és nosza a folytatás, vagy közömbös volt...

(Apropó, mintha a 3 hónap alatt még nem találkoztatok volna, akkor hogy történt a csók/simi/ujjazás ? :) - vagy tévedek...)

2014. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, rájöttem, hogy a 3 hónappal tévedtem, azt még egy előző Gyakoris kérdezte... - ideömlik a mail-re naponta párszáz "téged érdeklő kérdések", s már keverem a sok lelki kérdést/tragédiát... :(( Bocs!!
2014. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16 évesen az ember mindent AZONNAL akar. Rojtosra püfölhetném a kalviatúrát, akkor is lefeküdnél vele.
2014. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha mered vállalni azt hogy netalántán beleszeretsz akkor hajrá....


de tapasztalatból mondom ennek lehet rossz vége is az előbb emlitett dolgok

És valószinűleg csak ki fog használni...az elején kedves lesz de amikor már megun akkor csak otthagy a megkérdezésed nélkül


tapasztalatból mondom hogy nem ajánlom

2014. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!