Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy általánosságban no name...

Úgy általánosságban no name emberek véleményére/tapasztalatára vagyok kíváncsi kortól és nemtől függetlenül (de azért a 12 éves kislányok ne szóljanak bele). A kérdés: igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Az egész gondolatsort azzal vezetném be, hogy 17 éves leszek nemsokára, koromhoz képest (fejben, lelkileg) érettebb (nem, nem én döntöttem el ezt magamnak, többen megjegyezték, igazából jóideje ez világossá vált mindenki számára). Elég fiatal koromtól (13-14, de lehet, hogy korábban, nem emlékszem) kezdve érdekel a szexualitás. Nem vagyok kifejezetten érzelmes típus, nagyon válogatós vagyok és sose voltam még szerelmes, de még csak nem is tudtam volna elképzelni senkivel, hogy egy párt alkossunk. Nekem a kapcsolat egy negatív dolog, bár ezt nem tudom mire alapozni, nincs előttem ilyen minta, nincs ilyen téren negatív élményem, egyszerűen mindig is szerettem a szabadság érzetét, és a tudatot, hogy bárkivel „lehetek”. Az első csóknál bevoltam szarva, jól fogom-e csinálni, tényleg szar lesz-e, ahogy azt hallottam, és a nagy érdeklődésem ellenére, az első csókom 15 évesen volt, egy buliban egy sráccal, és hihetetlenül élveztem. Azóta nagyjából hat-hét fiúval és három-négy lánnyal smároltunk, egyiket se bántam meg, imádok csókolózni. Mindig is (de főképp az utóbbi egy-két évben) kezdett el a gondolat motoszkálni a fejemben, hogy milyen lehet egy vad szex, egy szopás, másik lánnyal lenni, vagy egy édes hármas. Sokan mondják, hogy az első együttlétnek szerelemből kell megtörténnie, egy olyan valakivel akiben megbízol. Én tisztában vagyok vele, hogy egy ideig nekem még nem lesz olyan, hogy „nagy szerelem”, és ha csak 25 éves koromban jön el, akkor addig úgyse bírom ki szex nélkül. Nagyon sokszor lett volna lehetőségem rá, de mindig meghátráltam, nem éreztem magam rá késznek, és akármennyire érdekelt, tudtam, hogy az úgy se lenne jó, ha muszájból történne meg. Van egy tőlem pár évvel idősebb fiú, akivel beszélgetünk az utóbbi időben, többek között a szexről, elég sokat, és hát szóba jött, hogy mi lenne, ha mi ketten megpróbálánk (csak szex, semmi érzelem). Tudom, hogy nem lesz egy ötcsillagos élmény először, és hogy elég macerás, viszont már nem bírok magammal, és szerintem nem bánnám meg a dolgot. Mit gondoltok erről, veletek történt már meg hasonló? Fiúk/lányok.

2014. ápr. 10. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Most úgy gondolod, hogy nem bánnád meg, de hidd el, nagyon megbánnád.
2014. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Érettebb vagyok"

Mindenki ezt gondolja magáról 13-14-15-16-17-18-19 évesen. Pedig nem.

Amúgy meg fiatal vagy, most éld ki magad, ne 30-35 évesen.

18/F

2014. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Nezd, ez a "szex csak szerelembol" dolog jo nagy marhasag. Szex kell es kesz, nem csak a ferfiaknak, hanem a noknek is. Nem vagy szerelmes; Na bumm.


A megbizol benne sem azt jelenti, hogy ra biznad az eleted egy mutoasztalon. Annyira kell megbiznod benne, hogy elhiszed neki, hogy felhuzza azt a gumit. Nem kell amugy melyinterju egy szexhez.


Amugy akar megbanod akar nem, 25-30 evesen mar vajmi keveset fog jelenteni, hogy szerelmes voltal-e az elsonel. Ellenben jol fog jonni a tapasztalat.


32F

2014. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még ráérsz várni, fiatal vagy. Lehet, hogy 1-2 éven belül találkozol valakivel, akibe ha nem is leszel totál szerelmes, de érdekelni fog, nem csak a szex. Ha meg nem, akkor még akkor is szexelhetsz csak úgy valakivel. De akkor már azért kicsit idősebb leszel, így kisebb lesz az esélye, hogy megbánd, vagy sérülj lelkileg.
2014. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Sérülj lelkileg"

Haha, a korosztályunknak nincsenek ilyesmi problémái a szextől.

Tetszik két fiatal egyén egymásnak, uccu az ágyba.

Vége.

(Magyar népmesék zenéje)

18/F

2014. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze a sérülés. De hogyan sérülsz jobban, ha folyamatosan vágysz rá csak uralkodsz magadon vagy ha szerelem nélkül kiprobálod? 50 évvel ezelött ugyanez volt a dilemma csak a masztival. Jajj, hogy majd sérült leszel töle. Miért ne lenne 5*-os? Csak értelmesen! Hajráááá!
2014. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16évesen mindenki érettebb a koránál :))

Amúgy szerintem, ha megbízol benne és nagyon vágysz a dologra, akkor miért ne? De ne 16évesen, komolyan mondom.


23N

2014. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam...rám írt találkoztunk és vele vesztettem el.Nem bántam meg.ez lassan 5 hónapja tart bár most nem tudom mi van....ha ugy érzed tedd meg de arra Figyelj hogvy érzelmek semmi mert ha beleszeretsz az nagyon fájdalmas dolog lesz.de ha ez megtörténik mond meg neki és vessetek véget ha bármelyik fél is többet érez mint barátsá


ha gondolod Írj privit

2014. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak fölajánlkozni csajok heti/havi rendszerességgel egy-egy éjszakára,de nem tartom etikusnak..rengetegszer lett volna rá alkalmam csak nincs szükségem arra hogy később x hónap vagy év múlva valaki az orrom alá dörgölje h "ha jól tudom ez meg az történt ezzel meg azzal"..21F
2014. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!