Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha már átszakadt a szűzhártyám...

Ha már átszakadt a szűzhártyám de még nem feküdtem le senkivel attól még a nőgyógyász úgy fogja megállapítani hogy már elvesztettem valakivel a szüzességem?

Figyelt kérdés
Biztos hogy már átszakadt mivel kenős dezodor és banán is volt fent bennem.
2014. ápr. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja hogy mitől
2014. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a spárga gyakorlattól is elszakadhat
2014. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ad 1.: A nőgyógyász tudja a legjobban, hogy mennyi mindentől elszakadhat.

Ad 2.: Hidd el, nem érdekli őt egyáltalán, hogy neked mitől szakadt el.


Ezeken túl azért annyit megjegyeznék, hogy ugyan technikailag szűz vagy még, de aki rendszeresen banánt meg dezodoros flakont dugdos fel magának, az az én szememben nem teljesen ugyanaz, mint akinek mondjuk torna közben repedt meg véletlenül...

2014. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem szakadt át. A szűzhártya normális esetben olyat nem csinál.

A nőgyógyász pedig pontosan tudja, hogy a szűzhártya milyensége nem utal az egyén szexuális életére.

Egyébként én higiénikusabb dolgokat ajánlanék a vaginádba dugni. Mondjuk egy rendes műfarkat.

2014. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de ha mondjuk az anyám visz el akkor nem fogja neki ezt elmondani?
2014. ápr. 23. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert mi köze van ennek anyádhoz?

Egyébként a szűzhártyáról NEM LEHET megállapítani, hogy kinek milyen a szexuális tapasztalata.

2014. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászt nem a szűzhártya megléte, milyensége érdekli, hanem, hogy járt-e benned pénisz.

Ha nem, akkor szűzként bánik veled - végbélen vizsgál -, ha igen, akkor rendesen, kacsával.


De mondd el neki, hogy még nem feküdtél le senkivel.

2014. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!