Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha már átszakadt a szűzhártyám...

Ha már átszakadt a szűzhártyám de még nem feküdtem le senkivel attól még a nőgyógyász úgy fogja megállapítani hogy már elvesztettem valakivel a szüzességem?

Figyelt kérdés
Biztos hogy már átszakadt mivel kenős dezodor és banán is volt fent bennem.
2014. ápr. 24. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
xdd mi a banánt meg enni szoktuk de mindegy változik a világ :DD
2014. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A klinikai gyakorlatban más jeleket is figyelnek ilyenkor, de mivel ilyen dolgokat dugtál fel magadnak előfordulhat, hogy ezek is többségben arra utalnak majd, hogy nem vagy szűz.
2014. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát én ezt nem tudom....

13/L vagyok..nekem is átszakadt a szűzhártyám/banán és dezodor volt bennem/..

2014. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Biztos hogy azt fogja megállapítani hogy már nem vagy szűz!!De miért nem inkább valami méretes szerszámmal csináltad elsőre? Odaadtad a szüzességed egy banánnak és egy dezodoros doboznak?
2014. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: A szüzességét még nem adta oda a szó szerinti értelemben, csak a majdani barátját/szeretőjét fosztotta meg egy szűz punci érzetének élményétől.
2014. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Petruska1020 válasza:
100%
ha véreztél, akkor valószínű, hogy átszakította, de ha nem akkor nem biztos. miért dugtál magadba ilyeneket?
2014. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!