Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek kivel jobb első...

Szerintetek kivel jobb első alkalommal szeretkezni egy még szintén szűz fiűval/lánnyal vagy egy "tapasztaltabbal?

Figyelt kérdés

Sokan az mondják h jobb ha tapasztaltal vagy mert ő "tudja h mit csinál"

De azt is hallottam h egy szintén szűz lánnyal/fiúval jobb mert gyengédebb..


/én nem tom még szűz vok csak lyan kivi vok rá

xD 14/L/


2009. dec. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök8.
2009. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod kiváncsi lennék, hogy egy szűz , hogy dönti el melyikkel jobb, egy tapasztalttal vagy egy szintén szűzzel.Miután nem tudja mindkettőt szűzként kipróbálni sztem ez fas.zság :D

Ám amelyik szűz azt mondja, hogy tapasztalttal nagyon jó lenne szűzzel meg sz.ar, az gondolja már át, hogy ő is szűz és fordítrva lehet másik félnek sz.ar.

2009. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a pároddal, akit szeretsz, ha szűz ha nem.
2009. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utcsónak van igaza.Egyébként honnan veszed h egy szűz nem tudná olyan jól csinálni,mint egy tapasztaltabb.Lehet,h meglepődnél :P
2009. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem feltétlenül jobb a tapasztaltabb. Véleményem szerint a srác jellemétől függ, hogy mennyire lesz neked jó, mennyire figyel oda rád, mennyire finoman bánik veled. Nem kor és tapasztalat kérdése. De ha rám hallgatsz, akkor még vársz vele egy kis időt..., korai még ez...
2009. dec. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igazából igen, a jellem számít. egy szűz fiú is úgy megkefélhet mintha lóval csinálná, de egy tapasztalt "mácsó" is. szóval jobb lesz ha olyannal veszíted el aki szeret és viszont szeretsz. :) ez a ráérsz meg hülyeség...nem a kortól függ h mikkor érsz meg rá hanem az észtől és érzelmi érettségtől.
2009. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még egy jó ideig nem akarom elvesziteni
2009. dec. 24. 10:29
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jobb egy olyannal elmenni Budapestre aki ismeri a járást ,mint egy olyannal aki nem ismeri!
2016. febr. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!