Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csajhaveromal megdumáltuk...

Egy csajhaveromal megdumáltuk hogy lekameráz engem miközben egy prostival szexelek, és amikor épp elvesztem a szüzességem, kérdés szerintetek a prosti ezt meg fogja engedni?

Figyelt kérdés
tök jó lenne ha megengedné, később viszanézhetném ahogy elveszi a szüzességem

2014. aug. 9. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem se lenne ez rossz ötlet kérdező : D
2014. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
életed legdrágább 2 perce lesz
2014. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
ha sokat perkálsz neki akkor még azt is meg engedi hogy a kamerát feldugd neki hogy lásd milyen belülről a puncija
2014. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kamerát tegyétek le az éjjeliszekrényre és dugd meg a csajhaverodat. Utána nézhetitek kettesben.
2014. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
rosszlanyok, ott fel van tüntetve a prpfiljában, hogy mit vállal. Van lehetőség videó készítésre, szűzesség elvételre, stb.
2014. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
persze. aztán fel a yutubra. rapid-fire lesz a neve.
2014. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
elég szánalmas, ha valaki így veszíti el... :) ha valaki csak így tudja elveszíteni :) rohadt nagy lúzernek kell lenni ehhez :D
2014. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Nekem több szerintem kimondottan szép nőm volt, de nem sikerült elvesztenem velük (26F) Így alakultak a körülmények... Régebben vártam a tökéletesre ameddig csak lehetett, most meg nincs időm a kapcsolatosdira az egyetem/karrier miatt. Egyéjszakásban továbbra sem hiszek, pedig most is lett volna rá alkalmam pár hete. (csak nem olyan nővel, akibe bele tudnék szeretni) Lehet lúzer vagyok az elveim miatt :(


Viszont így lehet én is prostihoz fogok menni, legalább ott egy olyan nővel fekhetek le először, aki átlagon felüli gyönyörű, csak azt nézi nekem mi a jó, egy biztonságos "szüzességelvesztő-inkubátor" melyben nem alázhatnak meg, mint egy egyéjszakásban. ennyi...

2014. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Undorító vagy ink keresnél egy normális lányt!!!
2014. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem tök jó gondolat de ha megcsinálod látni szeretném azt a videót ha lehet nem b u z i vagyok nem verni akarom a faszom a videóra csak tök flesh én is gondoltam rá de végül nem csináltam meg de nagyon kíváncsi vagyok rá ha te megcsinálod!! én támodatom! :)
2014. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!