Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudtok példát mondani olyan...

Tudtok példát mondani olyan emberre aki még anno itt panaszkodott hogy nem tudja elveszíteni a szüzességét és azóta már elveszítette?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokra gondolok akik 20-on felül siránkoztak hogy még szüzek. Valamilyen szinten nyugtatna engem ha lenne ilyen de sajnos akár mit válaszoltok biztosan nem tudhatom tényleg van-e ilyen.

2014. aug. 21. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, Dave atya Edward666 néven tolja vagy tolta itt
2014. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fújják fel ennyire egyesek ezt a témát, ha valaki dug egyet 16 évesen aztán 25 éves koráig semmi akkor neki jó, de ha valakinek 20 éves korától van normális szexuális élete akkor már téma hogy előtte semmi...
2014. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 amit írsz jogos, de aki még nem szexelt soha és ráadásul már 20-on felül van az sokkal negatívabban fogja fel a dolgokat. Kegyetlen érzés mikor az ember kívánja a szexet de nem kaphatja meg.
2014. aug. 21. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom. :/
2014. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
22%
nEEM B+
2014. aug. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az lehet hogy negatívan fogja fel, de ettől még tök felesleges itt siránkozni ezen. Kettő meg azért meg lehetne próbálni nem urva negatívan felfogni, mintha ez lenne a világ közepe és csak ezen múlna minden.


Azét ha kis értelem szorult xy-ba lehetne ennyi esze. Meg csak van más problémája is mint hogy ezen agyaljon, pl nem is tudom munka? iskola? de amúgy meg hobbi? kikapcsolódás? számítógép, tv, stb stb


amúgy meg ha van is ilyen szerintem úgyse jön ide vissza, mert vagy elfejtette vagy tök feleslegesnek találta hogy ide visszajöjjön megírni tök random embereknek, hogy mi van, mert rájött hogy baromira nem számít úgyse ugyanazok az emberek lesznek, és igazából neki se lesz jobb attól hogy ide írja. Vagy csődbe ment és nincs netje.

2014. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!