Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért cikizik sokan ha egy...

Miért cikizik sokan ha egy fiú 18-22 (plusz/minusz) évesen szűz?

Figyelt kérdés

Nem értem,vannak olyanok is akiknek fiú létükre kell-legalább az elsőhöz-hogy érezzenek is valamit az adott lány iránt ahogy hallottam . Itt meg sokan szidják az ilyeneket,de miért?

18/l



2014. szept. 1. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert hülyék és zero a szexuálkúltúrájuk.
2014. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Sokan szidják?

Nem is értem, szerintem az a természetes ha egy fiú, férfi szerelemből veszti el legyen akár 23-25 éves.

Egyáltalán nem cikizik, szerintem csak az éretlen, értetlen emberek teszik mindezt.

2014. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Azért, mert szűz pasik is jó csajt akarnak, és képtelenek felfogni, hogy egy bomba nőért valamit le is kellett volna már tenni az asztalra!
2014. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
khm... szerintem aki huszon pár évesen is szűz, az nem bomba csajt akar, hanem egy kedves lányt.
2014. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

hát én inkább azt tartom természetellenesnek, hogy prostihoz mennek sokan...pl egy nagyon jó barátom is prostival veszítette el...pedig simán lehetne barátnője...


csak sokak szemében UFO, mert nincs facebookja, nokia 3410 telefonja van...pedig szerintem jóképű, igényes, talpraesett, spontán, kedves, normális...de nem mer lányokhoz közeledni...pedig még vicces is és tuti sikere lenne ha próbálkozna...

2014. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

5-ös. Hát néha pont az a baj, hogy a férfiak ilyen hülyén gondolkodnak, hogy mindenképp nekik már jó fiatalon tapasztaltnak kell lenniük, hogy mire eljön az igazi, már tudja a dolgát. HÁT NEM!

Mire eljön az igazi addigra fejben kell tapasztalatokat gyűjteni. Olvasgatni, utána járni dolgoknak és a szerelmeddel szerezni meg az első tapasztalataidat.

18/L

2014. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
ő azért ment el prostihoz, mert azt hitte, hogy feloldja a gátlásokat és összejönnek a dolgok...hát nem jött be neki a dolog...de remélem megtalálja lassan a párját...mert tényleg normális :) asszem 20 volt amikor megtette...
2014. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem cikizik? Aki 20 év fölött szűz, azt kb. a haverjai pofán röhögik 3 naponta, hogy miért nem dugta még be egy buliban az első nőbe a farkát. Ez nem érték az emberek szemében, lenézik és kiközösítik az ilyen embert. Mert akármennyire is magyarázzák itt gyk-n rengetegen, hogy "nincs a homlokára írva", ha valaki egy nagyon picit is akarja, kb. fél perc alatt rájön, hogy szűz e az adott fiú.
2014. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ma 16:08 ja pl megkérdezi tőle. -.-"
2014. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont nem erre gondoltam, de ez is egy megoldás.;)
2014. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!