Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jó ötlet lenne?

Értelmes kérdések kérdése:

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Van nekem egy nagyonjó barátom,volt már neki kapcsolata csak mindig átverték a fejét,volt neki olyan hogy lánynál volt és a lányt kielégítette,mondta neki hogy folytatják majd és nem lett belölle semmi,szval most lesz 18 éves és arra gondoltam mert őt is zavarja már a dolog hogy szűz hogy prostituáltra befizetni,szerintem megérdemelné a sok csalódás mellet

2014. szept. 6. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hűha, 17 évesen aztán sok mindenről maradhatott le...
2014. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a neved, de hozzád nem passzol... :/ :D
2014. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Régen az apák a fiúkat a 18. születésnapjukon elvittek a lupanárba. De ez a XXI. század. Kupi az még van ugyan, de.....


Komolyra fordítva a szót, inkább hagyd meg neki, a nagy szerelem élményét. Ami késik, nem múlik.

2014. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja lehet ezzel elbassza az életét szó szerint, mert később nagyon megbánhatja...ezen nem tud változtatni ha megteszi...persze lehet jó irányba változik, de nem biztos...ismerek olyan lányt aki pl alapból elzárkózik olyanoktól akik prostival vesztették el, de ha szűz lenne nem zavarná....szóval lehet egy jó kapcsolat kialakítását vágnád el...de lehet, hogy a tapasztalata miatt pont hozzásegítenéd...mérlegelj milyen a barátod és milyen az ideálja...
2014. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Benne is már felvetődött a kérdés,mert sokan mondják hogy helyes meg jól néz ki,de mikor meg odaáll a csaj mellé akkor meg a csaj így elhajtja van nemtudom de ő is már gondolkodott ebből meg egy másik haverom így veszítette el és semmi nicns benne aztmondta tapasztalatot szerez és kész
2014. szept. 6. 10:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne te akard eldönteni :) Ha ő egy prosti által akarja elveszíteni a szüzességét, akkor majd intézkedik, elvégre 18 éves,ne kezeljétek gyerekként!
2014. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te magad vagy az "nagyon jó barátom"?
2014. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem,akkor megírnám hogy nekem van ilyen bajom
2014. szept. 7. 14:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha valóban így áll a helyzet, akkor ne csinálj semmit. Tudod, az ember alapból szeret mindent a másikra kenni. Tehát, ha véletlenül rosszul sül el a prostis história, te leszel a hibás. Ha jól sül el, akkor is, mert így kellett elveszíteni a szüzességét. Sehogy se tudnál jól kijönni a történetből.
2014. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én már majdnem 19 voltam amikor elvesztettem :D szóval sztem simán várhatna még
2014. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!