Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves fiú vagyok és?

13 éves fiú vagyok és?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akivel rég nagyon jóban vagyunk és hát a szexualitás téma sem tabu köztünk (Amúgy nagyon szép formás feneke van). Véletlenül sem szeretnék vele egyelőre lefeküdni, de petting akár szóbajöhet. (Tett már rá utalásokat) Nem korai? Én mind testileg, mind szellemileg érettnek érzem magam hozzá, de a Ti tanácsotokat is kikérném. Kiemelném nem szeretnék szexelni vele még! Köszönön válaszaitokat, bunkók kíméljenek.

2014. szept. 13. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Korai!
2014. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az! Hidd el hogy ilyen fiatal korban ez az egész szexuális életedre kihathat ha nem sül jól el..
2014. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Végül is ez szép és jó dolog, hogy még várni akarsz a szexel, ez akár érettségre is utalhat, viszont nem tudom talán még a petting is korai kicsit, de ezt ti érzitek megtiltani nem tudjuk. De szerintem várjatok még.
2014. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem passzold át nekem. Te még ehhez kicsi vagy.
2014. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Passzot passzolnám 😊
2014. szept. 13. 15:27
 6/16 anonim válasza:
Kis taknyos vagy még.. Fogalmad sincs az életről.. Pettingelj a játékmaciddal -.-"
2014. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jaj, de sok itt az irigy ember...


Tegyétek, ahogy jól esik, csak óvatosan, határokat betartva. Ne higgy azoknak, akik szerint káros: szép emlék lesz majd még hosszú évek múltán is.

2014. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én 14 éves leszek (lány). Ha volna barátom, nem mennék bele, mert még korainak tartanám. De ez csakis a ti döntésetek. Ha elég érettnek érzitek magatokat, csináljátok. De csak ha biztos nem bánnátok meg! Egyébként érettnek tűnsz, sok sikert kívánok!
2014. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 ez nem irigyseg! De meg tul hamar lenne!
2014. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált és értelmes válaszokat!
2014. szept. 13. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!