Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Nagyon sokan visszautasítottak, annak ellenére, hogy soha nem plázacicáknáknál próbáloztam.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert dilemmába kerültem. Azt mondják a nők megérzik, ha a pasi tapasztalatlan, így nem is adnak neki esélyt, mivel rutintalan srác nekik nem kell. Viszont, ott van az érem másik oldala, hogy ha az ilyen srác, ha egy idő után megelégelte a temérdek kudarcot és örömlányhoz fordul, akkor elítélik, mondván, hogy ez visszataszító lesz majdan a lányok szemében.Akkor hogy működik ez, mivel ellentmondásos a helyzet. Két szék közül a földre, vagy a morális értékek váljanak semmissé?

2014. szept. 26. 23:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja és még ehy gondolat, a prostival való elvesztésen gondolkozok én is... nem siettetem a dolgot, de más esélyt nem látok jelenleg. Óriási béklyó ez nekem, szinte megfojt, ha erre gondolok. 25 felett ez már nagyon cink.


Soha nem szabad elmondani senkinek sem, viszont ha az ember elmegy, tényleg álmai nőjével szeretkezhet, és ezek után apró lépésben haladva beindulhatnak a dolgok. Csak a szüzességet kell hátrahagyni, mert óriási visszatartó erő. Tudat alatt is rettenetesen, mint egy óriási kő...

2014. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!