Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen volt az első petting?

Milyen volt az első petting?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezted? Hány éves voltál és együtt vagytok még?

2014. okt. 14. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
17. Rám jött, hogy ki lehetne próbálni. Szerencsére nem. L
2014. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
nekem nagyon rossz, 13 voltam és kavartam egy nálam idősebb fiúval. nagyon jól elvoltunk és vele csókolóztam először, nagyon lassan haladtunk mindennel és nem is volt semmi komoly, de egyszer mondtam hogy kipróbálhatnánk a pettingelést. hát nagyon rossz ötlet volt. nagyon megijedtem, ahogy rám mászott és hozzám dörgölőzött, undorított az érzés :S
2014. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
15 de csak akkor pettingezz valakivel ha már megbízól benne. Szerintem nagyon jó dolog :) És még mindig együtt vagyunk.
2014. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy randi volt a nyaraláson,külföldi fiúval.Az volt az utolsó estém,nem tudtam látom-e még valaha,így belementem.15 voltam,nem bántam meg akkor jó volt:)mivel van a több,mint 700 km távolság(horvát)így nem tudott működni
2014. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%
A szerelmemmel történt,szóval nagyon jó volt,igaz furcsa is.Furcsa volt ennyire közel engedni magamhoz valakit,de megérte. Nagyon jó érzés volt. Hogy kezdeményeztünk? Először mindig csókolózunk,és a kezünk ide-oda téved.Én általában elkezdem kigombolni a nadrágját,ő pedig benyúl az enyémbe. Még mindig együtt vagyunk. Körülbelül 3 hónap után kezdtünk pettingelni. Remélem segítettem:)
2014. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

16 voltam, párom pedig 17. Éjszaka volt, és egyáltalán nem volt betervezve a közeljövőben sem a petting. Azt beszéltük hogy csak picit simizzük egymást, és... egyre messzebre mentünk, és ide jutottunk. Igazából eléggé kezdeti petting volt, egyikünk se ment el és csak kis ideig csináltuk, de én erre tekintek úgy, mint az első.

Kicsit rossz érzésünk volt utána, mert korainak gondultuk, de igazából jó volt így visszagondolva :)

5 hónaposak voltunk amikor megtörtént, és együtt vagyunk még.

2014. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 voltam nem voltunk együtt es most sem vagyunk de nem bántam meg. Csak ugy összekerultunk egy buli utan, a srác 24 volt. Es hát mondom mivel úgyse lesz soha pasim ezért miert ne. Es jo is volt csak ő többet akart. Amit en nem engedtem, utana keresett egy darabig de ennyi
2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!