Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A párommal pettingelni fogunk,...

A párommal pettingelni fogunk, de szexet még nem akarok, orálozni sem fogok. Kézzel mennyire nehéz elérni, hogy elsüljön a párom? Tippek? 21/l

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 20:33
1 2
 1/17 Tibohr ***** válasza:
Miért nem fogsz orálozni?
2014. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira nehéz.
2014. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha ügyes vagy, két perc alatt be lehet fejezni, ha nem, sokáig is eltarthat. Tipp: 21 évesen én már elfelejteném a pettinget. :D
2014. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

mi a baj a pettinggel 21 évesen ?


szerintem teljesen jó h lépésenként haladnak ...

nem kell egyből szexelni az új partnerrel ...

2014. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán nagy élvezetet akarsz okozni javaslom a következőket, saját magamnak ez a legjobb kézimunka:


Lassan, fokozatosan 1 esetleg 2 ujjad hegyével izgasd a makk alatti részt, ahol a fitymafék van, közben a pénisz alsó részénél, ahol már találkozna a herékkel, szorítsd le, így nagyobb lesz a spricc és tovább fokozhatod a dolgot. Lényeg, hogy lassan csináld, minél tovább húzd az időt. 24/F

2014. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejteni? Szerintem sem előírás hamar lefeküdni.
2014. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
3assal értek egyet! Minek kell tökölni?
2014. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:

Semmi baj a pettinggel és azzal sem h egyelőre nem akarod szájjal.

Sztem nincs rossz kézimunka, valahogy ráérez az ember. Ha szereted őt , a férfiasságát, még ha esetleg kicsit rutintalan vagy is; jó lesz neki.

Lényeg h ne bánj vele durván, ne rángasd, érzéssel. Váltogasd ahogy a reakcióin látod, mi milyen hatással van rá:)

Sok sikert:)

2014. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Semmi bajom a pettinggel. Csupán a kamaszkor játékának tartom, amikor a fiatalok még csak ismerkednek a szexualitással, és egymás testével, de a szexhez még nem elég érettek. Felnőtt korban felesleges időhúzás szerintem.
2014. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod. Felnőttként sem szükséges azonnal lefeküdni.
2014. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!