Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek! Leírnátok...

Huszonéves szüzek! Leírnátok miért nem sikerül (t) szexuális életet élni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem feküdtek alá akárkinek?

Én speciel 18 évesen megtaláltam a páromat, akivel érdemes volt, s azóta is együtt vagyunk... Egyébként, ha nem találok olyat, akiben bízom és imádom, vígan szűz lennék még.


Ez nem defekt / nem defekt kérdés... Felfogás / szerencse / személyiség / erkölcsösség kérdése ez.


22/N

2014. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem kellettem egy lánynak sem. A megoldás az volt, hogy nőkkel kezdtem el ismerkedni. És mindenkinek ezt javaslom. A mai huszonéves korosztály felvállalhatatlan: felszínesek, önzőek stb.

30as nők érettebbek lelkileg.


Gondolom a generációs "szakadék" lehet a magyarázat.

2014. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencsém, és annyira nem görcsölök a témán, nem az jár a fejemben ha olyan közegben vagyok, hogy na most meg kéne ismernem egy lányt majd összejönni vele. Spontán ismerkedési szituk pedig nagyon ritkák. F
2014. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A tudományos dolgok jobban érdekeltek sokáig :D

Aztán rájöttem, hogy hiányzik mellőlem valaki. Most nehéz ennyi évesen a nulláról kezdeni :S

23F

2014. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert eddig nem sikerült olyan nővel megismerkednem akivel kölcsönösen vonzódtunk volna egymáshoz. Én vonzódtam, ők nem. Így pedig nem megy.... (28/F)
2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LeftBehind ***** válasza:
100%

Talán mert nem kellek senkinek, amúgy itt pusztuljak meg, ha tudom a pontos okát.


2. Sajnos a 30-as korosztály nekem még messze van, ráadásul szeretnék egy korombelivel összejönni. A tinédzser szerelem már így is kiesett az életemből, nem akarok kapásból 30 évesekkel ismerkedni.


21/F

2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bár már nem aktuális számomra a kérdés.

De annó talán azért nem sikerült ennyi idősen sem, mert picit zárkozottabb voltam a kelleténél, önbizalomhiányos, nem jártam bulizni se.

Talán azt reméltem, hogy nekem semmit nem kell tenni és pik-pak lesz is barátom, mert annyira udvarolni fog majd valaki, a francokat, nem voltam és nem is vagyok egy szépséges királykisasszony.


Aztán egy szép nap felébredtem, társkeresőoldalakra felregeltem, több száz szarabbnál szarabb beszélgetés, ismerkedés után találkoztam egy normális pasival, akivel szimpatikusok voltunk egymásnak és ennyi, bár már azóta másik kapcsolatom van, de ez már egy másik sztori.

2014. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert a nők külsőre ítélnek meg elsőre,és ha nem vagy helyes,akkor még csak a közelükbe se tudsz kerülni.

Egy randira nem jönnek el velem,mert felszíneskednek orrba-szájba.Megismerni a másikat nem is akarják,csak a külső a legfontosabb manapság a legtöbbnél.

Így aztán mivel esélyt sem kaptam egytől sem,nehéz is lett volna szexuális életet élni.Egy csók nem volt még az életemben,nemhogy szexuális élet...

23/F

2014. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

#8-as, szerintem ennyire nem kellene sajnáltatnod magad... Szerinted a komoly kapcsolatok hogy születnek gimi végén és egyetemen? Sok ilyen van!

Pont te általánosítasz a rossz tapasztalataid miatt.

Keresgélj intelligensebb társaságban...

2014. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Én egy dagadt, önbizalomhiányos lúzer voltam. Most lábalok ki belőle. Már csak mérsékelten túlsúlyos lúzer vagyok. :D
2014. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!